Bogirl*

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Elektromos Pórustisztító

Avon Elektromos Pórustisztító
2021. október 10.

Már jó pár hónapja még van, elégedett vagyok. Az első ilyen típusú készülékem, de elégedett vagyok vele. Kozmetikus által ajánlott termékeket kezdtem el használni, ráadásul nem sokat, mint régen. Arctisztító tej, tonik, valamint hetente 2x arc radír..
Az utóbbi időben sajnos elhanyagoltam a készülék használatát, ami kissé meglátszik a bőrömön... Nos, amikor rendszeresen használtam, sokkal szebb volt a bőrképem.

A kialakítása talán lehetne jobb, hogy könnyebb legyen a használata az arc egész területén, de ezen az áron én elfogadom neki, hogy kicsit ügyeskedni kell, hogy mindenhol alaposan megtisztítsam az arcom. 😊
A leírás viszont valóban nagyon hasznos volna, azt én is hiányolom.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon
2020. augusztus 15.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be. A hajtöveimet kissé zsírosította, bár ezzel még nem lett volna bajom, de viszketett is tőle a fejbőröm, akármilyen alaposan mostam ki. A hajhosszamon nem vettem észre, hogy bármit is változtatott volna. Régebben szerettem a balea haj ápoló termékeit, de mára halistennek találtam más hasonló árkategóriás márkát, melynek hatásosabbak a termékei számomra.

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)
2020. augusztus 15.

Először a koffeines éjszakai terméket vettem meg, nem tudtam, nálam mennyire fog működni, így nem akartam mind a kettőre beruházni. Bejött a termék, így gondoltam ezt is kipróbálom. Eleinte nehéz volt használni a kialakítás miatt. Én tusvonalat is nagyon nehezen húzom szépre. Emiatt a kezdeti időben nem is annyira szívleltem, de mára ez is megváltozott.

Nagyon szuper mindkettő termék, csodát tett a pilláimmal mindkettő. A nyári forróságban amúgy sem szerettem sosem sminkelni, ezen a nyáron viszont kialakult egy szupergyors reggeli rutin, nagyon minimálba nyomom. A szememre gyakorlatilag a szemkörnyék ápoló után csak ezt használom, ad egy kis tartást a pilláimnak, egyből szebb a tekintetem. Hatása is jó, szép dús, hosszú pilláim vannak, mióta ezeket használom.