Bogirl*

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde 7 Napos Ampullakúra Bachvirágkivonattal

Alverde 7 Napos Ampullakúra Bachvirágkivonattal
2019. december 21.

Így az év végére testileg lelkileg egyaránt elfáradtam, ami bizony látszik az arcomon is. Gondoltam is, hogy kicsi kényeztetés most már jár. Egy ideje nagyon sok alverde termékkel szemezgetek, szeretném a teljes arcápolási rutinomat natúrkozmetikai termékekkel felállítani. Így jutott végül a választásom erre az ampulla kúrára, és mert nagyon kíváncsi is voltam, hogy milyenek az ampulla kúrák. Tegnap fejeztem be, számomra nagyon látványos a változás. Ráncokkal koromból adódóan nem igazán vannak problémáim, de a szem és száj körüli apró ráncocskák halványodtak.
Összességében sokkal szebb a bőrképem, puhább es üdébb a bőröm, néhány pattanásom keletkezett az egy hét alatt, bár úgy vettem észre, hogy ezek inkább már elindult folyamatok voltak, viszont most előbb beértek, mint szoktak. A pattanások nem zavartak, mert az a 3-4,ami a héten kialakult, sokkal hamarabb és szebben gyógyult, mint szokott. Imádtam használni, és imádom a végeredményt is! Szerintem újravevős lesz még nálam!😉

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. augusztus 28.

Annyi jó véleményt olvastam, hogy amikor elfogyott az összes kézkrémem, muszáj voltam venni. Megsúgom, amióta ő van, nem vettem semmilyen kézkrémet. Most nyáron tényleg csak egy nagyon keveset oszlatok el a kezemen este, így reggelre már nyoma sincs a zsíros érzetnek, ellenben pihe puha a kezem. Bevetettem a lábamra is, nagyon király a cucc. Heti 2x kenem a sarkaimat, és folyamatosan pihe puha lábakkal szaladgálok - ami a szandál szezonban kiváltképp jó!
Bár még félig van a tubus, legutóbbi vásárlás során jött velem egy, hogy biztos ne fogyjak ki belőle! 😊

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal
2019. augusztus 16.

Sajnos hosszú hónapok alatt kezdte a szőke tönkretenni a hajam. Szerencsére meg is untam, így vissza lett festve az eredeti világosbarna színre. Közben vettem ezt, mert imádom a kallos pakolásokat és a jövő évi lagzimra szép hajat szeretnék. Egy használat után nagyon tetszik. Az illata zseniális, és elsőre a hatása is nagyon szuper volt, pedig csak 5-6 percet volt a hajamon. Egyenlőre 4 csillag 😊