Bogirl*

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Cien Lady 5 Női Borotva

Cien Lady 5 Női Borotva
2020. július 20.

Áldom az eszem, hogy rábeszéltem magam pár hónapja. Nem viccelek, életem eddigi legjobb borotvája, pedig millió egy felét próbáltam már. A saját márkás borotva géllel használom, és valami szuper. Nagyon szépen neg lehet tisztítani a fejét használat után, és viszonylag sokáig kitart egy fej rajta. Az elején furcsa volt a formája és a kialakítása, de pikk pakk megszoktsm. Igaz, kicsit könnyen lejön a feje, de ehhez is hamar hozzászoktam és nem okoz gondot. Biztos újra vevős termék ez is.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2020. július 18.

Első néhány alkalom után nem nyert meg, aztán rájöttem, hogy máshol lehet a bibi. Gyorsan be is iratkoztam fodrászhoz, az igen száraz töredezett hajvégektől megszabadultam. Azóta viszont imádom, minden hajmosás után a nedves hajamba masszirozok belőle, majd szárazon még egy pumpànyit eloszlatok rajta. Két hajmosás között is alkalmazok 1-2 reggel egy pumpànyit és idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára ilyen puha a hajam. ☺

Az biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz, hiszen 2 hónap után még alig hiányzik belőle. Egyenlőre tetszik, remélem hosszútávon is bevàlik majd.

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával
2020. április 10.

Juhú, vajon miért nem találtam rá előbb? No, sebaj, így is jó. Állandó lakója lett a fürdőszoba polcomnak. Semmivel sem voltak számomra jobbak a drágább társai, sőt némelyik még rosszabb is volt ennél. Imádom használni, nekem nagyon érzékeny a bőröm, van is bőrbetegségem, de ez egyáltalán sosem irritàlta a bőröm. Gazdaságos, könnyű a használata. Újravevős termék.