Bogiw

Regisztráció dátuma: 2021. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2021. április 30.

Nedves arcra kenem, teljesen felszívódik, nagyon kellemes, jóleső érzés. Nyárra szerintem bőven elég hidratálást ad, legalábbis nekem.
Ami szomorú, hogy se a boltok polcain, se a DM webshopjaban nem találom már....kifejezetten elkeserít :/

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2021. április 15.

Odáig vagyok érte, tök jó összetevők, semmi ami nem kell bele.
Én már attól libabőrös vagyok, hogy nem kell külön tusfürdőt, sampont, intim lemosót és arclemosòt vennem :D És mindegyikkènt teljesen jól működik.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. április 15.

Lassan 3 hónapja használom a hátamon lévő ekcémás foltra. Nem reméltem tőle sokat: kb kéthetente kenem szteroidos kenőccsel, a köztes időszakra kerestem valamit, ami legalább kb szinten tart a következő alkalomig.

Ami pozitívum, hogy zuhany után a viszkető, feszülő bőrön tényleg segít. Ezzel azonnal meg is vett a cucc, de mostanra a hátam valahogy egyre rosszabb es rosszabb amióta használom.
Puha lesz a folt felülete, viszont hagy egy erős réteget, ami reggelre szívódik csak be- ha egyáltalán, mert sokszor még reggel is érezni.
Viszont ez a réteg...nem is tudom, nem értek hozzá, de mintha nem hagyná levegőhöz jutni a bőrömet. Talán a szilikon miatt? Nem tudom. Kellemes tapintású felületet ad, de sokkal pirosabb, irritáltabb és a területe is nagyobb mint bármikor. Mintha fülledne alatta.

Rövidtávon hasznos krém, gyorsan csillapítja a kellemetlen tüneteken, viszont hosszabb távon nálam csak rontott a helyzeten sajnos.

A 3 csillag az amúgy kellemes összetevő listára megy, az elérhetőségre, valamint arra, hogy amúgy egészen jó árért egészen sokaig elég.