boglarcara

Regisztráció dátuma: 2017. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2017. augusztus 1.

Szeretem ezt az alapozót, nagyon ideális hétköznapi használatra, mert természetes a fedése. Nem olyan élettelenül matt, hanem szép bőrhatású, nem tudom máshogy megfogalmazni :D Light-medium coverage-nek mondanám, bőrhibákra még kell fölé a korrektor. És finom illata van :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. augusztus 1.

Nagyon szépen fed, könnyen eldolgozható. Teljesen megéri az árát. Volt már Catrice alapozóm (All Matt Plus) ugyanabban az árnyalatban amiben ebből van. Azt vettem észre hogy annak ellenére hogy az árnyalat ugyanaz, legalább is a neve, az HD Coverage sötétebb, narancssárgásabb színű. Így nyáron ez nem baj, csak sajnálom, hogy télre semmiképp nem lesz jó... Így is a kemény négy darabos, amúgy is világos választékból a legvilágosabb az én színem. A termék maga nagyon jó minőségű, ajánlanám bárkinek aki meg tudja találni a szűk választékból a színét :)

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. július 9.

Nagyon fel voltam hypolódva mikor bejöttek a Douglasbe, de mikor megvettem a Push Up árnyalatot (szépek a színek, az nem is kérdés) kicsit csalódtam a formulában. Miután felteszem jó ideig kissé ragacsos, a Lovely 600 forintos liquid lipstickek formulájához tudnám hasonlítani, de azért azoknál szebben fed. A ragadósság azért volt számomra meglepő és kicsit csalódás is, mert az 1200 forintos Aden és a hamisítvány Kylie folyékony rúzsaimnak a formulája sokkal hígabb, mégis tele színnel, néha már szinte megfeledkezem róla ha rajtam vannak. És ezekhez képest a Nyx közimádott Lip Lingerieitől még jobbat vártam volna. Azért mindenképpen használni fogom még, de nem biztos hogy több árnyalatot is fogok vásárolni.