boglarka.nemeth

Regisztráció dátuma: 2021. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2022. május 5.

Számomra szörnyű. Kombinált bőröm van, nekem nem szívodott be, bármennyit is vártam. A szemcsésségét nem tudom hova tenni. Ezek mellett még iszonyatosan csípett is (ez korábban soha, egyetlen krémnél/szérumnál/stb nem fordult elő).Többször próbálkoztam vele, a végén mindig lemostam. Számomra pénzkidobás volt, elajándékoztam.

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2021. november 22.

Egy olcsó alternatívának jó ha sokallod az 1500-2000 forintot a többi szárazsamponra. Olyan mint a hitőpor, kicsit macera eldoldozni mert könnyen megül a hajtőben/fejbőrön, ígyy sokszor át kell fésülni a hajat, de még úgysem garantált a 'nem fehér' végeredmény.
Ára miatt szuper, de a fújkodós samponok szerintem sokkal könnyebben kezelhetőek.

CeraVe Eye Repair Cream

CeraVe Eye Repair Cream
2021. november 21.

Nos, azért vettem meg mert a tájéoztatóban ez szerepel: "Segít a karikák és a puffadtság csökkentésében". Spoiler: akinek fekete karikák vannak a szeme alatt, azt egyik krém sem oldja meg, ahogy ez sem.
Az állaga jó, plusz hidratálónak használtam el a szemkörnyékem körül, de semmi másra nem volt jó nekem.
Maga a kiszerelés és a megoldás jó, az utolsó adagot is könnyen ki lehet belőle szedni.