Best of Beauty 2019

boglarka.varga97

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Catrice Makeup Blending Sponge

Catrice Makeup Blending Sponge
2015. június 14.

Szerintem TÖKÉLETES!!! féltem tőle , mert amióta a beauty blender kijött, szerettem volna egy szivacsot, de sokan azt mondták/írták, hogy olcsót nem érdemes választani. Oké, az E-bay-en 270 forint egy BB replika, meg az Essencenek is kb 1000 forint, de nem hallottam róluk jót.Már majdnem a RT szivacsát rendeltem, amikor megláttam. A Catrice termékeit alapjáraton imádom, szerintem elfogadható áron nagyon jó minőséget kapunk, így megvettem. ÉS azóta szeretem... Naponta haználom, használat előtt bevizezem, és furcsa, de nem nő meg, mint a BB, viszont szerintem pont jó mérete van. mivel a közepe nyomott, kényelmes megfogni. Kb. annyi alapozót nyel el, mint amennyit egy ecset, viszont szép matt a finishe. ütögető mozdulatokkal szerintem nem lehet hibázni. Minden használat után ki kell mosni, bár egy idő után nekem nem jön ki az erős fedésű Catrice alapozó és korrektor, de nem zavar,mert tisztának tiszta. :) Aki gondolkodik, szerintem az egyik legjobb ár érték arányban, és nem pénzkidobás :) <3

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2015. május 25.

A lehető legrosszabb! :((( Felkenem és az alapjáraton zsíros szemhéjamból egy ragasztós csomót csinál. kb. 30 perc múlva megjelenik a mélyítővonalamnál a csík, és kb egy órára rá az egész szemhéjam zsírosabb mint volt, és oda gyűlt az egész festék. Nem használok rikító színeket, és Catrice, Essence és Rimmel szemhéjpúdereim vannak(szóval nem a 200Ft-os gyagyik). Eddig nem sokszor csalódtam az Essence cuccaiban, de ez kataztrófa.Azóta keresek egy zsíros szemhéjra való főként rejtett szemre szemhéjalapot.

CV Cadea Vera SOS Pattanások Elleni Gél

CV Cadea Vera SOS Pattanások Elleni Gél
2015. március 4.

Nekem bevált. Persz nem 100%-ban tűnnek el, de szerintem olyan szer nincsen. Viszont nagyon olcsó, és nekem leviszi a pattikat, amennyire lehet ;)