BoglarkaJozsa

Regisztráció dátuma: 2019. december 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém
2019. december 5.

Sajnos évek óta visszatérő problémám a csúnya, száraz, nagyon durván kirepedezett bőr a kezemen (ami néha vérzett is…) Bármilyen drága/márkás kézkrémet használtam, nekem télen ez az egy krém ami használ a kezemre, a többit max az illata miatt veszem, illetve napközben legyen ami hidratálja.. mivel egy elég zsíros állagú krémről beszélünk, ezért én csak este használom, viszont mivel nekem az arcom is nagyon száraz, néha azt is bekenem, hogy elmúljanak a csúnya piros kiszáradások.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy 860 Ftot fizettem egy nagy tégelyért, ami szerintem ár érték arányban nagyon nagyon jó 😊

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2019. december 4.

Nagyon hullott a hajam, sok pozitívat olvastam erreől a samponról, gondoltam hátha... semmit, de semmit az ég világon nem segített, ráadásul még a fejbőrömet is irritálta.. számomra pénzkidobás volt, pedig sokat vártam tőle.. kb 2-3 hétig használtam heti 2x de mivel semmit nem javult (sőt talán még rontott is a helyzeten) ezért abbahagytam...
számomra ami most nagyon bevált erre a problémára az a Helia esszencia, ami másfél hét napi használata után szinte teljesen leminimalizálta a hajhullásom.. :) Ja és kb 500 Ft különbség van közte, természetesen a Helia drágább, de megéri

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2019. december 4.

Nagyon jó kis termék, ár-érték arányban pedig pláne! Kb 750 Ft-ért jutottam hozzá a nagy kiszereléshez egy kínai boltban, szerintem szuper termék.. (ráadásul ekkora kiszereléssel szerintem minimum fél évig elleszek :D ) én megvettem hozzá a sampont is (abból is természetesen nagy kiszerelést) szép,fényes,élettel teli tőle a hajam, a tartása is jó.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, talán ha mindenképp kéne egy negatívumot keresni, akkor az az, hogy kicsit nehezen kimosható (bár ez mindegyik Kallos termékre igaz, régebben keratinost használtam, arra is igaz).
Amikor kicsit több időm van akkor 20-25 percig pakolásként hagyom a hajamon,úgy a legjobb szerintem, de ha csak pár percem van hajat mosni akkor is "balzsamként',de természetesen 2 perc alatt nem váltja ki úgy a hatását. Az illata durván banános mosáskor, de másnapra egyébként minimálisan érződik csak,bár engem nem zavar
Nekem hajmosás után (és amúgy is) gubancolódik a hajam, sajnos még ez sem puhítja fel annyira, hogy pl el tudjam hajni a fújkálós Gliss Kurom, de nem is ebből a célból vettem az tény :)