bogyika

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam
2016. március 22.

Először a hasonló termékcsaládból a Diamond Color hajszínvédő hajvégápoló olajat használtam. Nagyon jó illata volt és meg voltam elégedve, majd egy leárazáskor találtam rá erre. Annyit mondok, a krémes hajvégápoló sokkal hasznosabbnak bizonyult az olajosnál. Puhább, hamar beszívja a tápanyagot és nem nehezíti el a hajat. Az olajos is beszívódik, de nekem kicsit nehezebben száradt meg és nem lett annyira puha, mint a krémes esetében. Ízlések és pofonok, de nekem inkább a krémes. :D

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2016. március 22.

Évek óta használjuk. Anno anyukámnak javasolta az orvosa, amikor hormon zavartól erősen hullott a haja. Anya fél éves periódusban használja és ma már nagyon erős feneke aljáig érő haja van! A sampont-hajszeszt együtt használja. Tényleg hatásos, nekem is nagyon bevált, idén egy hónapja használom tele a hajtövem apró babahajakkal :D

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2016. március 22.

Már sokadjára veszem ezt a pakolást, igazából szerintem csakis ennek köszönhető, hogy meg tudtam növeszteni a hajam. Ez azt jelenti fél év alatt majdnem 12 cm-t nőtt a hajam, egy év alatt középhosszúból kb. fenékig!!! Oké, alapból gyorsan nő a hajam, meg köztudott, hogy tavasszal mindenkinek sokkal gyorsabban nő, mint máskor, de ezzel a pakolással annyira rendben tudtam tartani a minőségét, hogy konkrétan egyszer sem jutott eszembe, hogy növesztem a hajam. Mire feleszméltem már megnőtt a hajam :D tök durva! Ja és az is igaz, hogy frissen vágott, vagy TÖREDEZETT HAJSZÁLAK NÉLKÜL ÉR HASZNÁLNI!!! Összetapasztani eltörött hajszálakat nem lehet. Ez egy tiszta lap lehet azoknak, akik régóta vágynak szép hosszú hajra ^_^