bombi

Regisztráció dátuma: 2021. október 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2021. október 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: < 18

Catrice Lift Up Volume & Lift Vízálló Szempillaspirál

Catrice Lift Up Volume & Lift Vízálló Szempillaspirál
2021. október 31.

Csak úgy találomra vettem le a polcról, de nem bántam meg. Tartós, nem kenődik, vizes időben is ugyanúgy fenn marad. A szempillákat szépen szétválasztja. A "lift up" hatásáról nem tudok nyilatkozni, sajnos nagyon egyenes szempilláim vannak, így szempillagöndörítő mellett alkalmazom. Hátránya: kicsit nehéz lemosni, csak olajos lemosóval tudom eltávolítani, micellás víz esetében nagyon dörzsölni kell.

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál
2021. október 31.

Nagyon szuper spirál! Összességében a catrice spirálok nagyon jók, de azt hiszem ez mindent visz nálam. Szépen szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze. Az applikátoron is pont jó mennyiségű festék van. Tartósságát illetve: télen, vagy párás időben is egész jól bírja, nem pereg, nem kenődik el. Azt azért nem mondom, hogy vízzel lejön, de egy gyengébb micellás vízzel is könnyen eltávolítható, a pillákat/szemet nem kell dörzsölni. Jó szívvel ajánlom.

Effezel Gél

Effezel Gél
2021. október 31.

Bőrgyógyász írta fel, esti alkalmazásra. Hihetetlenül kiszárította a bőrömet az elején, illetve romlást észleltem a kb. 3 hetes hasznáőlata alatt (nem feltétlenül ettől, én csak ezt észleltem). Nem mellesleg elég drága készítmény. Nekem személyesen az akneroxid jobb eredményt hozott. Ugyanúgy benzol-peroxidos krém, csak harmadennyiért.