Bonita00

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2015. február 3.

még mielőtt megváltozott az oldal, úgy emlékeztem hogy vagy 300-an írtak véleményt erről...és azmiatt vettem meg. igaz elsőre nem találtam a boltban. és isteni. az első olyan termék, amitől eldobtam az agyam annyira jó. már első használatnál, 2 perc után éreztem a jó hatást. egyszerűen, a száraz rész eltűnt a számról...az íze érdekes, de jó :-) és egyből beszívódik :-)

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2015. január 28.

azon kevés termék közé tartozik, ami az itteni jó vélemények alapján nekem is bevált. bár összesen 1 alapozóm volt előtte, életemben ez a második, így sok tapasztalatom nincs. de jónak tudom mondani, és az első termék, amit az illata miatt is imádok használni. nagyon finom illatú. 4es

szuper, most látom...épp újra kéne vegyem, de már nem gyártják, 1 vagy talán másfél éve ha vettem...szép, nézhetek másik alapozó után. utálom, hogy nem tudja az ember mit vegyen meg, aztán esetleg valami beválik, majd már nem tud következőt venni?

Garnier Mineral Ultradry Heat, Sport, Stress Deo Spray

Garnier Mineral Ultradry Heat, Sport, Stress Deo Spray
2015. január 28.

Termék né alapján ez van meg, de kép szerint nem. az tetszik, hogy van hátulján egy kis lezáró gomb...így biztosan nem spriccel a táskámba...az itteni jó vélemények alapján vettem meg. hát...tényleg lehet jobb mint amiket korábban használtam, fontos az hogy előtte golyósakat használtam főleg...de sokszor van hogy serceg a bőröm, mikor ráfújom...találkoztatok már ilyennel???? és pattogó hangot ad...kicsit bizarr nekem. úgyhogy nem értékelem túl. átlagos. a sercegés meg külön élmény, hurá :-(