Bonn1e

Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál
2018. augusztus 8.

Első 1-2 használat során nem szerettem, mert viszonylag lassan szárad és persze hogy sminkelés után kell mindig tüsszenteni, vagy hasonló, ami egy szép szempilla-lenyomatot eredményez a bőrömön, és kezdhetem újra a sminkelést. Ellenben többen megjegyezték, hogy milyen jó sötétkék a szempilláim, ekkor esett csak le, hogy talán sosem volt még ilyen erősen pigmentált szempillaspirálom. Megszerettem, és ha ezt használom, a szemceruzát el is hagyom, olyan jó sötét. Emellett kiválóan vízálló, nem kenődik el (miután felkelés után már megszáradt), még a diszkrét strandolást is bírja.

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2015. szeptember 21.

Az összes ilyen Kallos hajpakolásnak olyan isteni illata van, hogy végig kell próbálnom mindet. :D Most épp ez van soron. Ebben sem csalódtam, ahogy eddig egyikben sem. Jó illatú, jó állagú, könnyen fésülhető tőle a hajam, teszi amit kell, és mivel sokáig elég, az árát sem sokallom.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2015. augusztus 27.

Nagyon száraz, hámló, viszkető a fejbőröm, amit sajnálatos módon hajlamos vagyok vérzésik vakarni. Eddig nem sok minden használt, pedig mindent próbáltam már, noha csak a vállalható árú samponok közül. Az eddigiekhez képest ez valami csodaszer. Ugyan nem szüntette meg a hámlást és a szárazságot, de enyhítette azt, és nincs késztetésem a vakarásra sem, így sokkal vállalhatóbb a helyzet. Sőt, szép puha lett tőle a hajam, és kevésbé zsírosodik, egy nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. A párom korpásodásán is segített, így ebben az árkategóriában nekem abszolút ötös.