Booha

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Palmer's Cocoa Butter Formula Skin Therapy Face Oil

Palmer's Cocoa Butter Formula Skin Therapy Face Oil
2019. május 30.

Nagyon szeretem.
Magára az olajat nem szereti az arcbőröm, viszont egy természetes összetételű arcápoló krémhez hozzáadva nagyon szép munkát művel. 25 éves vagyok, nincs túl sok ránc az arcomon de nemrégiben elkezdtek megjelenni. Emiatt szereztem be ezt az olajat, és büszkén állíthatom, hogy a ráncocskáim majdhogynem eltűntek, sőt mitöbb az összaspektusa is sokkal szebb a bőrömnek, egységesebb, egészségesebb, amire egy arcápoló termék sem volt képes mostanig.
Nyugodt szívvel adok neki 5 csillagot, biztosan újraveszem. Nem egy tipikusan olcsó arcápoló, viszont így arckrémhez kevergetve nagyon lassan fogy, biztosan sokáig elég lesz, ígyhát ár-érték arányban is megfelelő.

Cosmetic Plant Tonik Hajhullás Ellen

Cosmetic Plant Tonik Hajhullás Ellen
2017. október 26.

Könnyen zsírosodó, vékonyszálú hajam van. Ez az egyetlen termék amely segített kihúzni 1-2 nappal a hajmosások közti intervallumot, és a hajhullásomat is megszüntette. Nagyon szeretem! Csak ajánlani tudom.

Ami esetleg negatívum, hogy viszonylag gyorsan elfogy (kb 2 hét nekem), de jó árban kapható, úgyhogy mindenképp megéri.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2017. január 31.

Nagyon szeretem! Olcsó, szépen barnít, már első használat után láttam a változást. Kezdetben normál testápolóval fele-fele arányban összekeverve kentem fel, később önmagában. 2-3 használat után nagyon szépen látszik a barnaság, viszonylag természetesnek hat. Kb 4 nap után kopik,(nem foltosan, de fontos az első használat előtti bőrradírozás, a gyakrabban mosott testrészekről gyorsabban, pl kéz de azt lehet korrigálni, azzal hogy gyakrabban kenjük be). Egyáltalán nem irritálta a bőröm, pedig elég érzékeny tud lenni a kozmetikumokra. Később arcra is kipróbáltam, és arra is bevált. Másfél hónapja használom, rendszeresen és nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom. :)