Best of Beauty 2019

borb.biaa

Regisztráció dátuma: 2012. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2018. szeptember 3.

Hatalmas, dús szempillákat csinál, emellett nagyon tartós, viszont sminklemosóval szinte egy pillanat alatt eltüntethető. Egy dolgot sajnáltam benne, azt, hogy kb. 2 hónap alatt beszáradt, de ez nem von le semmit az értékéből, ugyanúgy 5*-os termék marad a szememben.

I Heart Makeup Bronze And Glow

I Heart Makeup Bronze And Glow
2018. augusztus 5.

Külföldi nyaralás során szereztem be, elsősorban a csomagolás fogott meg, de az is teljesen rendben van, ami benne van. :) A bronzosító része nem sárgás, nem porol, jól építhető, tartós, világos bőrűeknek kontúrozásra tökéletes. A highlighter színe csodaszép, és gyönyörűen ragyog, emellett tartós is. A csomagolás pedig amellett, hogy cuki, masszív, és jól zár, tehát utazáshoz is megfelel.

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2018. június 17.

Talán ez a legjobb korrektor, amit valaha használtam. Nagyon jó a fedése, tartós, nem ül be a szem alatti kis ráncokba, én a színárnyalatokkal is meg vagyok elégedve, emellett ha épp nincs kéznél más, akkor szemhéjalapnak is megfelel, emellett még az ára is baráti. Már a másodikat fogyasztom belőle, és még biztos, hogy jó párszor újra fogom vásárolni.