borilona

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2018. december 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, szerencsére csak tesztert kaptam belőle. Felvitelkor picit potyog ami engem nem zavart, viszont az első használatkor is éreztem, hogy csípi több helyen az arcom, utána ki is pirosodott, illetve kijött egy pici pattanás az államon. Főként az igénybe vett területeken csípett amúgy, orrom körül leginkább. Másodszor nem jött ki pattanás, viszont továbbra is csípett. Egyébként szerintem is nehéz lemosni, viszont tényleg jól hidratál.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. december 8.

Nagyon szeretem, 3-4 kis cseppet használok a helia-d tokajis kréme alá, nagyon szép lesz a bőröm utána. Én az illatát is szeretem, de lehet én vagyok a furcsa :D Olyan citrusos-rózsás. Nekem jobban működik, mint a sima jojoba olaj.

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2018. december 8.

Másodjára használtam, de eddig nagyon bejön. Igen picinek tűnhet, de így is több mint a lush szilárd samponjai. Régóta szerettem volna leváltani a műanyagflakonos samponokat, és ez eddig nagyon meggyőző. Hajmosásnál hamar felhabzik, alig fogy. Illatát nem nagyon érzem, de ez nem zavar, utána a lush daddy-o szilárd balzsamját használom és nagyon jól működik a kettő együtt. Tényleg olyan érdekes lesz a haj felülete vizesen, de ez szárításnál elmúlik, nagyon könnyű lesz a haj szárazon. Nekem a zsírosodást is kitolta egy nappal. Azt még fontos megjegyezni, hogy ez nem szappan! Nem kell ecetes öblítés utána. Később még mindenképp updatelek.