Boriszka

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2018. október 2.

Semmi csodára nem kell számítani. Bár a másodikat használom, és fogok is még venni, az oka az, hogy szetetem vele befújni krémezés előtt az arcom, és ezzel felvinni. Ezelőtt vettem Uriage-t, de szinte az összes a 300 ml-és flakonban maradt, mert tönkre ment a szórófej, vagy hajtógáz nincs benne.

Eucerin 24h Alumíniummentes Golyós Dezodor

Eucerin 24h Alumíniummentes Golyós Dezodor
2018. június 12.

Igaz, drágább mint ahogy itt fel van tüntetve, 3000 Ft fölött volt egy kicsivel, de megérte az árát. Fel volt neki adva a lecke, de jelesre vizsgázott. Júniusi kánikulában, este 9-kor semmi kellemetlen testszag, pedig reggel 8-kor kentem be vele magam. A ruhán viszont valószínű nyomot hagy, de szerencsére még az otthoni pólóm volt rajtam. Szerintem vetekszik nagyon sok alumíniumos deóval, bár azt évek óta nem használok.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2018. június 10.

Vártam a véleményezéssel, ugyanis a jó vélemények után vártam a csodát, de sajnos nem tudok neki egy csillagnál többet adni. Kb két hete vettem meg a legnagyobb kiszerelést, arckrém felviteléhez használtam, amíg tudtam... Ugyanis pár használat után már csak egy vízsugárban spriccelt, mára pedig egy csepp se jön a flakonból, ami szinte tele van. Így még ha csodaszer lenne se venném újra, ha használni nem tudom. Ahhoz pedig drága, hogy kidobáljam két hét után. Lehet a következővel nem járnék így, de nem kisétletezem inkább. A pumpás kiszerelés lehet praktikusabb lenne. Szomorú vagyok, sajnos kuka 😢.