boszimacska

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Color Mania Körömlakk

Lovely Color Mania Körömlakk
2013. április 19.

Nekem bejött a körömlakk. Gyorsan szárad, két rétegben tökéletesen fed, 4-5 napig biztosan tart átlátszó körömlakkal, és akkor is csak azért jön le, mert hajat kell mosnom, de a kopás akkor is minimális. Szép színekben lehet kapni, és megéri az árát. Jobb, mint pár jóval drágább lakk.

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás
2013. április 19.

Én együtt használom ezt a pakolást a Nivea Long Repair Hajbalzsammal. Először a balzsamot kenem fel fél órára, majd a pakolást hagyom rajta fél óráig. Szárítás után puha, fényes hajat kapok. És végre nem "száll".
Használat előtt száraz, töredezett, sprőd volt, már le akartam vágatni, de már az első használatkor csodás lett a hajam, és most másodszorra is.
Ha tartják a jó szokásukat, és a hajam sem unja meg őket, akkor nálam állandó termékek lesznek. :)

Nivea Long Repair Hajbalzsam

Nivea Long Repair Hajbalzsam
2013. április 16.

Én most próbáltam ki, mondván mi veszíteni valóm lehetne. Nagyon száraz és töredezett volt a hajam, már éppen tervezgettem a fodrászt.
A mostani hajmosáskor felkentem a hajamra pakolásként, és fent hagytam fél óráig. Már lemosáskor érezhető volt a különbség, de mivel van gliss kur hajpakolásom is, azt is fent hagytam fél óráig. Most szárításkor vmi csodás lett. Egyáltalán nem érzem száraznak hanem puhának. Szép fényes is lett.
Ha többszöri használat után is ugyanilyen jó lesz, akkor biztosan újra fogom venni.