BoszorLany

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf Professional Fibreplex Sampon

Schwarzkopf Professional Fibreplex Sampon
2018. szeptember 3.

Mostanában kezdtem el használni. A szőkítés miatt folyamatosan igénybe van véve a hajam, ezért extra ápolásra van szüksége.
Mivel hivatalos Schwarzkopf szalonban csináltatom a szőkítést a kiváló Blond Me termékei miatt ezért a fodrászom ajánlotta, hogy próbáljam ki otthoni használatra. Nagyon jól beválik!! Szalonminőségű hajat varázsolok magamnak otthon is ha ezzel a samponnal (és persze a Treatment részét is használva) alkalmazom. Puha, könnyen kezelhető lesz tőle a seprűs száraz hajam. Nagyon jól hidratálja. Csak ajánlani tudom!

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2018. szeptember 3.

Nagyon sűrű állaga van, nekem az illata semleges, mert csak az számít hogy ápolja a hajam. Nos 4 csillag mert az állaga miatt nem használnám naponta,és elnehezíti a hajat, főleg ha a fejtő környékén is használod... DE!!!! amikor kezdem érezni, hogy kezd kiszáradni a hajam akkor egy kicsit rakok a hajvégekre , hogy hidratálja és puhítsa. Így a dolgát teszi rendesen, de jó lenne napi használatra.

UPDATE: Többszöri használat után nagyon elnehezíti a hajat.....Ráadásul mintha zsírosítaná is pedig már a tövére se teszek és a heti 1-2 hajmosás 2-3 alkalomra növelte.... ezért leveszek egy csillagot

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray
2018. szeptember 3.

Tegnap használtam először. Nekem frissen szőkítettem a hajam vörösből. Szőkítés előtt is durva tapintású, száraz, sprőd hajam volt, de a szőkítés megviselte és 2x olyan száraz lett. Emiatt döntöttem úgy, hogy az átlagosnál drágább hővédőre lesz szükségem, és hosszas kutakodás és vélemények olvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket. Azt meg kell jegyeznem mániákus hajvasaló típus vagyok.
Azt kell hogy mondjam nagyon meglepődtem. Kicsit se számítottam arra az eredményre amit ez a termék nyújtott nekem.
A hajam olyan mint ha meg se történt volna a szőkítés. ( már mint állagra nem a színre ) . Ráadásul nincsen sprőd hatása se a hajamnak. Tökéletes ***** (megj.: Tigi sampont és kondi-t is használtam, plusz Tigi hajszérum, és Tigi hajmaszk) lehet az együttes használata hozta ki az eredményt

UPDATE: sokadik használat után kicsit mintha nehezítené a hajat, de nem vészes. A hőtől jól védi és egyenesíti a hajat.