Botiadi

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lush Silky Underwear Hintőpor

Lush Silky Underwear Hintőpor
2018. július 22.

Egész kellemes kis termék, nagyon finom illata van nyãron különösen hasznos. Azt vettem észre hogy nagyon jól puhítja a bőröm az izzadást is visszafogja, és nem utolsó sorban a combok kidörzsölésére is megoldást nyújt. Nem tudom miért de hatásosabb mint egy normál hintőpor. Kevés is elég belőle egy használatkor. Biztosan újra fogom venni.
Én sajnos elég sok lush terméktől kipattogok és ekcémás jellegű foltjaim lesznek, de szerencsére ettől nem lett semmi bajom.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. július 21.

Vegyesek az érzelmeim, nagyjából sikerült mindegyik verziót kipróbálnom. Amit nyugodt szívvel tudok ajánlani az a matte kivitelű velvet teddy, nagyon szép, nem szárít, könnyù vele dolgozni, az árnyalat is szerintem mindenkinek jól áll. Tartósság egy nehéz kérdés..mert ezek a rúzsok nem tartanak ha eszel iszol sokat beszélsz stb..de mondjuk úgy hogy újra kenés nélkül egy 4 órát elbír (összehasonlításképp egy urban decay rúzs nálam 8-9 órát is kibír)
A mactől volt az első highend rúzsom és nem fogok róluk szerintem soha lemondani, úgyhogy időről időre biztos hogy venni fogok még.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2018. július 21.

Őszintén először nem tudtam hogyan is kezeljem ezt a terméket...primerként..vagy netán hidratálóként? De aztán ahogy egyre többet használtam rájöttem hogy egyfajta hibrid..nekem jól működik akkor is ha plusz arckrémet és vagy primert nem használok az alapozó előtt. Szeretem hogy könnyen beszívódik, hogy nem nehezíti el az amúgyis zsíros bőrömet. A normál nem színezett “fehér” verziót használtam el épp de szeretném újra venni. Kényelmes viselet, és nekem bevállt.