Boudica

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

eBay Szemhéjpúder Paletta

eBay Szemhéjpúder Paletta
2021. június 22.

Az első palettám volt, ezzel tanultam sminkelni, de a mai napig szívesen nyúlok utána. Jó színek vannak benne, meglepően pigmentáltak és könnyű vele dolgozni. Mindennapi és alkalmi sminkek elkészítésére is alkalmas. Örülök, hogy megrendeltem.

UPDATE: Kicsit elvitt a nosztalgia az első értékelésnél, azóta már jóval több palettát kipróbáltam, meg is szabadultam szegénykémtől. Eléggé porolt, nem is volt olyan pigmentált, mint emlékeztem. Első szemhélypúder palettának tényleg elment, de nem volt egy igazán jó paletta. :)

NYX Professional Makeup Born To Glow! Radiant Concealer Folyékony Korrektor

NYX Professional Makeup Born To Glow! Radiant Concealer Folyékony Korrektor
2021. március 7.

Egy könnyű korrektort kerestem, ami nem szárítja ki a szemem alatti részt. Hát elég nagy csalódás lett. Könnyűnek könnyű, nincs is túl nagy fedése, ellenben tele van csillámokkal, aminek egy korrektor esetében nem igazán látom létjogosultságát. Emiatt kizárólag a szemem alá tudom használni, de oda se sokat, különben furán néz ki a csillogás, és több rétegben hajlamos beleülni a ráncokba. Ahogy előttem is tették, a fejét pár használat után én is leszettem, mert rengeteg termék maradt benne és száradt bele, ami utána rákerült a bőrömre és nem volt túl szép hatása. Általában akkor használom, ha egy könnyebb, természetesebb sminket rakok fel, ahhoz megjárja.

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus
2021. március 7.

Szükségem volt egy új tusra és a boltban erre esett a választásom. A külseje nagyon szép, elegáns, meglepően jó a fogása, könnyű vele dolgozni. Tartós, és a színe is szép fekete, bár lehetne egy kicsit mattabb, de ez már csak szőrszálhasogatás. Most, hogy kiszáradt tuti újra veszem, amint lehetőségem lesz rá.