Boudica

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2020. május 21.

Kedvelem ezt a testápolót, könnyed, jól hidratál, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, csak finom puhaságot. Könnyed állaga miatt többet használok belőle, így kicsit gyorsabban fogy, mint egy testesebb krém, de a kedvező ára miatt ezt egyáltalán nem bánom. Ami kicsit zavar az az erős parfüm szaga, ami egy idő után nagyon zavaró tud lenni. Tényleg nem a legerősebb hidratáló a világon, de attól függetlenül nagyon bejött.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2020. május 21.

Hellacious árnyalat van meg. Gyönyörű mély narancsos-vöröses-barnás árnyalat. Odavagyok érte. Nagyon matt, nagyon tartós, elég nehéz is leszedni. Az applikációja nagyon egyszerű, eléggé pontosan fel lehet vinni. Sajnos tartóssága ellenére az evést nem nagyon bírja, utána újra kell applikálni, de azon kívül nem mászik sehova. Aláhidratálás szükséges, mivel a naaaaagyon matt formulája miatt eléggé szárít. Ezek ellenére nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem és tervezek több színt is beszerezni belőle.

Balea Men Wake Up Call Tusfürdő

Balea Men Wake Up Call Tusfürdő
2020. május 21.

Kellemes illata van, viszonylag jól tisztít, azonban nem habosodik valami jól és, így nekem gyorsan fogyott. Nem is igazán élénkítő hatású. Nem erre számítottam, de egy korrekt tusfürdő.