Bourbon Queen

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2017. február 28.

Tökéletesen hozza, amire rendeltetett. Eddig csak nagyon ritkán kontúroztam, de ezzel a termékkel ez azt hiszem rendszeressé válik, megadja a keretet az arcnak és könnyű használni, illetve korrigálni vele.

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2015. április 13.

Mindig az alapozó vásárlása számomra a legmacerásabb. Azonban most az egyszer úgy vettem egy terméket, hogy nem próbáltam ki, csupán a tubusban megnéztem, milyen árnyalatú cucc található. A sand árnyalatot vettem, mivel az volt a legvilágosabb, hát mikor otthon felkentem, megrémültem, hogy még ez is sötét lesz. Később jöttem rá, hogy mivel ez egy elég tömény alapozó, rendesen el kell dolgozni, és egyszerre csak keveset szabad felvinni az arcra. Így már egyáltalán nem ütött el az árnyalat az arcométól. Mivel csak jelesebb eseményekkor, illetve bulikban szoktam alapozót használni, arról van tapasztalatom, azokat a helyzeteket teljesen jól bírja. A végigtáncolt este végére sem mászik el, jól fedi az egyenetlen bőrrészeket is. A nehéz elkenhetőség és a szín miatt nem biztos, hogy újra fogom venni, de addig is örömmel használom.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2015. április 13.

Remek szemöldökceruzának tartom, szép formát lehet vele kialakítani, a színét is sikerült eltalálni. Szerintem egyaránt használható természetes és kirívó szemöldökhöz, mindkettőt alkottam már vele. Negatívum, hogy elég sokat kell hegyezni, kicsit tompul, akkor már nem az igazi a hatás, illetve nekem van, hogy szereti szedni a szemöldököm. Így óvatosan kell vele azért formázni. Mindezek ellenére is nagyon szeretem :)