bovaryne

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval
2015. november 13.

Nálam is alap a fürdőszobában, egyszer próba szerencse alapon tettem be a kosaramba és azóta teljesen rászoktam. Reggel, ha "baj van", már teszem is fel, és jó 10 perc után szinte kivasalja a szemem alját. Külön jó benne az állaga, nem zavaró, amíg fent van, ellenben a hasonló alakú, de vastag fehér anyagból lévő társainál. Egyetlen hátránya, hogy néha csak a sokadik üzletben kapok...ezek szerint másnak is bevált.

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj
2015. november 13.

Nekem sajnos nem jött be. Azon kívül, hogy egyszerűen semmilyen, néhány nap használat után kipattogzott tőle a bőröm, pattanásos lettem. Tartottam egy kis szünetet, újra próbáltam és megint jelentkezett ez a mellékhatás. Ha arcolaj, akkor nekem csakis a PAI Rosehip Bio Regenerate Oil jöhet szóba! Az is igaz, hogy míg egy jó 10-15 éve imádtam a The Body Shop termékeit, most már nem érzem őket hatásosnak, valószínűleg az én bőröm már többet igényel.

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil
2015. november 13.

Egy beauty blogon olvastam róla és azonnal hozattam is Londonból egyet kipróbálni. Valóban fantasztikus, nem véletlenül nyert annyi díjat. Szinte felpumpálja, feltölti a bőrt, élettel tölti meg, egészséges bőrszínt ad és az állaga/illata is nagyon kellemes. A legjobb arcolaj, amit valaha használtam. A márka webshopjában szoktam rendelni, hamar megérkezik.