Brami

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Clear Acne Body Spray With 2% Salicylic Acid

Paula's Choice Clear Acne Body Spray With 2% Salicylic Acid
2019. december 19.

Az arcom történetéről röviden annyit, hogy 2 évvel ezelőtt olyan szinten elment az összes önbizalmam a csúnya pattanásos/aknés arcbőrömtől, hogy már depressziós voltam. Végső elkeseredésemben a bőrgyógyászom felírta az inerta nevű gyógyszert, amit szigorú felügyelet mellett ősztől tavaszig szedtem. Csodálatosan rendbe rakta az arcbőröm, egy darab pattanásom sem volt a gyógyszer szedésekor, illetve utána még kb fél évig, majd szépen fokozatosan meg-megjelent egypár patti újra, ami istenigazából annyira nem is zavart még (főleg ahhoz képest amilyen csúnya volt az arcom, pár darab pattanás is àldás volt) simàn eltüntettem korrektorral, de kb fél éve (nyár óta) ismét kezdett egyre több és több lenni, elérve azt,hogy sírni tudtam volna amikor tükörbe néztem 1,5 hónapja. Első lelkesedésemben The Ordinary termékeket rendeltem (hámlasztó és arcszérum) ami nekem szerintem valószínűleg nem a legjobb, mivel rettenetes pattanásaim lettek újra ès újra kb 4 hétig folyamatosan. (Arra is gondoltam, hogy a tisztulási folyamat része, de karácsonyra és szilveszterre semmiképpen sem szerettem volna ocsmàny arcbőrt így inkább pihentetem a dolgot, jövőre lehet adok egy új esélyt nekik.) így végezetül rátaláltam erre a termékre, amit a kommentek alapján láttam simán lehet arcra is használni. Lekopogom nekem már alig egy hét alatt is csodát művelt az arcommal, azóta egy darab pattanásom sem jött ki, illetve nagyon szépen szárítja a még meglévő sebeimet le. Az arcom úgy összességében egyàltalán nem szárítja. A kezembe szoktam fújni a spray-ből és azt oszlatom el szépen egyenletesen, majd utána (szintén paula’s choice) szalicilsavas boostert kenek az arcomra egy kis mixa arcápoló krémmel vegyítve. Eddig tényleg csodàlatos, nagyon nagyon boldog vagyok. Mindenképpen 5 csillagot adok megérte az árát teljesen! Valószínűleg újravevős lesz. 😊😍

Tanorganic Organikus Önbarnító

Tanorganic Organikus Önbarnító
2019. december 11.

Nos... az egyébként nagyon könnyen barnuló, de anyajegyre igencsak hajlamos bőröm miatt próbálok minden télen valamilyen alternatív megoldást keresni a szoláriumozás helyett. Eddig a Dr. Kelen féle önbarnítókat használtam, mivel a drogériás termékek közül talán az volt az egyetlen aminek kevésbé volt gyomorforgató szaga. Őszintén szólva azért is próbáltam más opció után nézni, mivel annak a szagát is képtelen voltam màr elviselni magamon, nem volt kedvem használni egy idő után. Elkezdtem a neten kutakodni és egyszer csak kiadta ezt a csodát egy hirdetés. Azonnal felfigyeltem rá mivel màr a csomagolása is igényes, valamint természetes összetevőkből készült. Plus ráadás a citrusos illat. Bevallom először picit kétkedő voltam ezzel kapcsolatban, de ahogy kibontottam és beleszagoltam rögtön a citrusos illóolaj jutott eszembe róla. A használata rendkívül könnyű, azonnal látszik egy minimális barnaság, így látom mik azok a területek ahova még elfér egy kis olaj. A kopására, valamint a tartósságára kíváncsi leszek, mivel most kentem fel kb fél órája. Nagy reményeket fűzök hozzá, eddig nekem tényleg csodaszer. Az ára picit borsosnak tűnhet, de kiszámolva ahány használatkor szoláriumba mennék, ugyanannyit otthagynék + káros is, így semmivel nem drágább, mint ha 8-10x szoliznék.

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém
2019. május 28.

Mivel a bőrömön elég sok anyajegy van, illetve a nap és szolárium hatására könnyen ki is alakulnak, ezért mindenképpen szerettem volna valamilyen alternatívát találmi a barnulásra. Nekem alapjáraton elég sok önbarnítós bakim volt, úgyhogy kicsit félve kezdtem el kenni magamra. Semmilyen radírozást illetve hidratálást nem végeztem magamon előtte, csak szimplán próbáltam egyenletesen eloszlatni (kesztyű nélkül). Az eredmény szerintem fantasztikus!! Sehol nem foltos, egyenletes szép barna bőrszínem lett. A kopására leszek még kíváncsi, de mindenképpen 5 csillagot adok neki. Egyébként plusz pont,hogy nincsen brutálisan büdös tipikus önbarnító szaga, azokat egyszerűen képtelen vagyok elviselni magamon.