Breka

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage DS Hair Intenzív Sampon Erősen Korpás Fejbőrre

Uriage DS Hair Intenzív Sampon Erősen Korpás Fejbőrre
2021. január 5.

Novembertől májusig szenvedek gyerekkorom óta koszmóval a pajeszom vonalában.Az elmúlt hetekben egyre több hegyen ujjnyi vonalakban jött ki a probléma úgy hogy már szívem szerint gereblyével vakartan volna a fejem.Évekig Varga sampont és Vichyt használok felváltva,de mostmár azokis hatástalanok voltak,a gyógyszerész javaslatára választottam ezt a terméket.Megjegyezte,hogy jók a visszajelzések róla.Tényleg csak egy db volt a polcon a többi halomban állt.
Az állaga kicsit meglepett de szépen felhabzott.Az előírás alapján rajtahagytam 3 percig.Kicsit megijedtem,mert a mosás után olyan kemény volt a hajam és nem nyikorgott ahogy végighúztam rajta a kezem.Viszont!:hajszáritás után a koszmo kb 5-e maradt csak fent a fejemen,ami nagy szó és ilyen eredményt még sose értem el semmivel.Nem ég,nem viszket. A hajam nem száradt ki,pedig hullámos és szoktam szenvedni a kefe keménységű hajtól.
Updatelni fogok,hogy mennyire zsírosit és mennyire hatásos,de egy mosás után is maximálisan elégedett vagyok.

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2018. október 9.

Géllak után papirvékonyak lettek a körmeim,előtte se arról voltam híres,hogy csodás körmeimet irigyelték volna.Szóval a géllak hazavágta és semmit nem csinálva is tövig és lapjába tört a körmöm.5.napja használom és valami csoda!!!Nem tudom mikor volt ehhez hasonló állapotú a körmöm.Keményedik,erősödik,nem hajlik már meg csak úgy.Jelentős javulást tapasztaltam!Írta itt valaki,hogy fájt ettől a készítménytől a körme és tényleg így van!Az első két napban nyomásra érzékeny volt a körmöm,de azóta elmúlt.Szóval nem úgy kell elképzelni,hogy egésznapos körömfájdalmat okoz.Amit még ma észrevettem,hogy az erősen barázdált körmöm kezd kisimult felületet produkálni.Lehet betankolok a termékből annyira jó <3

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2017. október 22.

A történet kicsit messzire nyúlik vissza. 7 évvel ezelőtt Roaccutant szedtem, akkor még erős szálú sörényem volt, amelynek több, mint a fele a gyógyszer szedése után kihullott. Eme tényt, az elmúlt 6-7 évben elég nehezen vettem tudomásul és kipróbáltam mindent, amit csak lehetett. Varga hajszesz, Varga sampon, ilyen olyan ígéretek. És időszakosan ugyan, de néha valamivel több lett a hajam, de totál elvékonyodott. Aztán hirtelen felindulásból vásárolt termék lett a Plantur 21. Úgy voltam vele, ha ez nem segít, akkor belenyugszom a belenyughatatlanba. Egy hónap távlatából az eredmény: gombamód elkezdettek babahajak nőni mindenhol, főleg azon a részen, ahol szerintem már túlzottan látszódott a fejbőröm. Eleinte csak kicsik, mostmár egy hónap után találok több centi hosszú szálakat is. Szóval hajnövesztés szempontjából bevált! Ahogy mások is írták, a haj textúráját hazavágja, seprűt hordtam a fejemen, ezt balzsammal próbálom kordában tartani, több kevesebb sikerrel. Illetve heti egyszer 1 kanál ricinusolaj és 2 kanál olivaolaj pakolást teszek fel egész éjszakára. A korpa is kijött, de azt egy mosással Nizorallal helyre teszem. Kiváncsiságból hajat mostam Pantene Aquavál, hogy milyen lesz a hajam, ha egy semleges sampont használok. Nem történt semmi, amit érzek, hogy a hajam elkezdett erősödni, nő, és hajszárításkor nem marok szám szedem fel a hajamat a járólapról, hanem csak pár szálat kell összecsipegetnem. Reggeli hajmosás után délutánra bezsírosodik tőle a hajam, de még ezt is elviselem és hajlandó vagyok időt áldozni egy másnapi hajmosásra, mert tényleg csodaszernek tartom a terméket és visszaadta a reményt, hogyha nem is sörényem, de nem látható fejbőröm és hajam még lehet.