BridgeK88

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2018. október 22.

Bár vétel előtt jól utána olvastam és jókat írtak róla, mégis eleinte teljesen szkeptikusan álltam hozzá ehhez a szerkezet. De - így 1 év használat után - azt kell, hogy mondjam: ez egy csoda. Gyakorlatilag 90%-ban eltűnt a szőr, ami még visszanő, az is alig látható, gyenge szálú. Sőt, a szőrtüszőgyulladás problémámat is orvosolni tudta, amire idáig semmilyen krém nem volt képes. Nem olcsó, ez tény, lehet érdemes a vétellel kivárni egy kuponos akciót (én is -20%-os kuponnal vettem), de abszolút megéri, nem pénzkidobás.

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil
2018. június 13.

A Maybelline Brow Stain-ről váltottam erre a termékre, gondoltam az árbeli különbség miatt kipróbálom, nagyon jó döntés volt. Olcsó, mégis nagyon jól fed és rendkívül tartós, nekem a strandolást is gond nélkül bírta, egy sima futkozós hétköznap végén is még ugyanolyan, mint reggel, amikor felkentem. Pikk-pakk felvihető, nem fog, nem kenődik el. Biztos, hogy újra fogom venni.

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza
2018. június 13.

A melegebb napokra szoktam használni ezt a szemceruzát, nálam bevált. Nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad. Szép, fekete színe van. Sok vízálló társát próbáltam már, hátha azok nem kenődnek el nyáron, de szerintem simán veri a drágább társait.