Bridzs

Regisztráció dátuma: 2011. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Huda Beauty Textured Shadows Palette Rose Gold Edition

Huda Beauty Textured Shadows Palette Rose Gold Edition
2018. február 2.

Kedvencem! Natúr sminket és intenzív sminket is könnyű vele készíteni, számtalan variációban. A foil effect-ek kicsit macerásak, én az ujjammal vagy nedves ecsettel viszem fel. Nem potyog, pigmentált, könnyű eldolgozni a széleit.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. február 2.

A helyéről el sem mozdul, nem kenődik el, nagyon jó színe van, a soft brownt használom! A clear brow gel-el pedig még késő este is úgy áll minden szál, mint reggel. Tartós, sokáig elég lesz! Imádom!

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2018. február 2.

Egyszerűen imádom! Kicsit ódzkodtam megvenni, kissé drágának találtam, de így utólag nagyonis megéri az árát!! Keveset kell belőle hasznalni, mert nagyon tartalmas krém, könnyű eloszlatni a problémás területekre. Pár nap alatt észrevettem, hogy feszesebb a bőröm (comb, fenék, has), pár hét múlva pedig hihetetlen rugalmas és egyenletes bőrfelszínem lett!!! Az illata pedig.... szavak nincsenek rá! Nagyon intenzív, vaníliás, kicsit marcipános pisztáciatorta beütéssel!!

9 ÖSSZETEVŐ

Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Muskotályzsálya olaj. Illóolaj. A Dermaxime oldala szerintelősegíti a faggyútermelés egyensúlyban tartását és van némi baktériumellenes hatása is. Tonizáló és gyengéd sejtmegújító hatása is van.

Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Víz és méz keveréke.