Bridzsitt

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zindaclin

Zindaclin
2019. július 5.

Nem tudjátok, hogy fényérzékeny-e? 😊
Amúgy nekem eddig nagyon jól le viszi. Egy kettő pattim néha még kijon ennek az okát még mindig nem tudom sajnos.

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. március 23.

Maximális 5 csillagot adom ennek a terméknek ugyan is zseniális. Nagyon örülök, hogy beruháztam rá és végre megvettem. Sokat gondolkoztam rajta, hogy még egyem e de végül csak megtettem hála istennek. Ugyan is a hajamat mintha kicserélték volna. Nagyon rossz állapotban volt a hajam mert előző nyáron naponta 2szer is vasaltam a régi hajvasalommal és egyszer lett szőkítve is. Úgy h elhatároztam, hogy rendbe hozom a hajamat. 2018 novemberében vásároltam meg és azóta használom, eleinte heti 2szer mostanában már csak heti 1szer. Heti 1szer megmosom a hajam vele és ez bőven elég is mert kb. 3 napig hordható a hajam kibontva hajmosas után. Alszok, forgolodok és nem alszom el. Hihetetlen😊😍 Amióta használom egészségesebb lett a hajam és erősebb dúsabb. Sztem megéri rá beruházni mert innentől kezdve nincs töredezett, egészségtelen haj. Nagyon örülök h megvettem magamnak karira. 😊

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2019. március 17.

Nagyon szeretem télen, nyáron használni ezt a tusfürdőt. Az egyik kedvencem. Krémes és viszonylag sokáig megmarad az illata ami nagyon nagyon kellemes narancsos frissítő illat. 😊