Brigi19

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. január 30.

A kedvező ára, illetve a pozitív vélemények miatt vettem meg. Kb a felét szedtem be, én leginkább a bőrömön érzem a hatást, az arcbőröm szerintem régen volt ilyen szép és tiszta. Úgy vettem észre, hogy a hajam kevesebbet hullik, remélem mire beszedem a 2 havi adagot, megindul a hajnövekedés is. Egyébként az érdeklne ezzel a vitaminnal kapcsolatban, hogy kúraszerűen kell szedni, vagy a 2 hónap után vehetem az újabb adagot?

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2014. január 30.

Pár hete használom, nem mondanám, hogy göndör hajam van, inkább csak erősen hullámos, ezért is akartam valamilyen ehhez megfelelő sampont venni. Megvettem hozzá a balzsamot is. Nem mondom, hogy nagy szám, az illatát kifejezetten nem szeretem, de legalább szilikonmentes. Egynek elmegy, de szerintem nem veszem újra, semmi változást nem láttam a hajamon, talán csak kevésbé száraz, de az is csak egy napig érezhető. Itt olvastam, hogy a balzsamra páran panaszkodnak, lehet legközelebb kipróbálom anélkül. Addig is 3 csillagot adok.

Venita Henna Color Színező Balzsam

Venita Henna Color Színező Balzsam