brigiis

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 19.

Már az első használat után éreztem, hogy az arcom reggelre sokkal egészségesebb, mint előtte volt. A felvitele könnyű, hiszen az állaga sokkal kellemesebb, mint más éjszakai maszkoknak, az illata pedig csodás! Éjjelre teljesen visszafogott, nyugtató, mégis frissítően hat a zöld tea esszenciája. A bőröm a reggeli készülődésnek teljesen megújulva vágott neki, érezhetően puhább és selymesebb volt, s emiatt dolgozni is könnyebb volt vele.
Végeredmény: élettel teli, puha arcbőr :)

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál
2019. június 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Szuper az állaga, én vékony rétegben szoktam feltenni, de nem tapasztja össze a pilláimat, még akkor se, ha egy kicsit többet viszek fel belőle. Egyébként számomra ez a formula, hogy meleg vízzel jön le nagyon bejött, mert így legalább nem kell lemosókkal dörzsölgetnem a szememet, a meleg víz pedig nagyon szépen leszedi. Azért szeretem igazán, mert eddig az összes szempillaspirál, amit használtam a szemem alatt kötött ki akármilyen napi tevékenység után és pandamaciként néztem ki. Ez a szempillaspirál dörzsölésre se jön le a szememről, ami allergiás időszakban nagyon praktikus nálam! Összességében csak az árában van kivetni valóm, de a mennyiségéhez képest egészen sokáig elég és ha akcióban vagy kuponnapon csap le rá az ember nagyon megéri! A hajlítható fejnek eddig még viszont nem találtam értelmét, lehet valakinek hasznos.

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2019. június 12.

Először jónak gondoltam, de pár használat után rájöttem, hogy ha a szememről mosom le a sminket, akkor belefolyik és az olaj egy réteget képez a szememen, ami miatt percekig nem látok csak homályosan. A kiszerelése jó lenne utazáshoz, csakhogy nem csukódik rendesen a kupak, így ha fejre fordul, akkor kifolyik. A sminket egyébként egészen jól lehozza, de az, hogy a szememnek ilyen traumát okoz nem igazán megbocsájtható. Nem venném újra az biztos.