Brigitta Sz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. szeptember 3.

röviden, tömören: borzasztó. nagy reményekkel rendeltem meg a problémamentes bőr csomagot, mert hű meg ha a gyártók szerint: úgy tönkre b*szta a már alapból tök zsíros, begyulladt, belső pattanásos bőröm, hogy az valami szörnyű. először szépen letisztította, aztán pár óra múlva már csillogott az arcom, és egyre több pattanásom lett - és nem a "méregtelenítési" korszakban. akkor se használnám, ha fizetnének érte, és csak azért kap 1 csillagot, mert muszáj.

Essence Pure Skin Purifying Nose Strips (régi)

Essence Pure Skin Purifying Nose Strips (régi)
2014. január 6.

Én most próbáltam ki, hát nagy csalódás volt, semmit sem használt, és nagyon fájt leszedni! Majd fürdés után megpróbálkozom újra vele, hátha.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. október 19.

Update: egy hónapja van meg ez a spirál, és ha jól láttam kezd beszáradni, vagy kifogyni, nem tudtam eldönteni. Sajnos inkább az elsőre tippelek, mivel nem használtam annyit, hogy kifogyjon.. Ráadásul egy hónap használat után sem tanultam meg használni. Most vagy én vagyok a béna, vagy egyszerűen nem lehet csak a szempillákat kifesteni vele, mindig tiszta maszat vagyok. -2 csillag.

Szerintem ez a spirál azoknak jó, akiknek alapból hosszú pillái vannak, az én apró szempilláimmal nem kezdett sok mindent, kicsit hosszított, de inkább dúsított. Illetve a másik, hogy folyton összekenem magam vele.. Viszont, ami nagyon-nagyon pozitív, hogy mélyfekete színe van, ami az én kék szemem színét nagyon kiemeli, szóval ez majdnem teljes mértékben kiváltotta a negatívumokat.