Brigitta1070

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2018. június 27.

Vegyes érzelmeket vált ki. Nem vagyok biztos abban, hogy annyira csoda hidratáló hatása lenne, viszont amit észrevettem, hogy a mindentől ekcémás és száraz szemhéjam nem irritálja és szépen helyrehozta. Nincs zavaró illata, egész gyorsan beszívódik és nagy előnye, hogy sokáig elég és az ára is jó. Több szól mellette, mint ellene, megkapja az 5 csillagot, mert ha az én bőrömet már valami nem irritálja, az csoda

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2018. június 27.

Imádom! Tény, hogy büdös, de egyáltalán nem marad meg a szaga az arcon. Nem szárít(érzékeny, vízhiányos a bőröm), nem csíp, nem okoz ekcémát. Teljesen leszedi a sminket, semmi nem marad fent. Olvastam, hogy nagyon csípi a szemet, ha belemegy. Igazából én a szemsminkem is lemosom vele, nekem nem szokott a szemembe menni. Biztos, hogy újraveszem, annyi bőrirritáló arclemosó után, amitől száraz foltos és pattanásos lett az arcom, ez egy csoda.

Alverde Naturschön Gesichtsöl

Alverde Naturschön Gesichtsöl
2018. június 27.

Teszi a dolgát, mint arcolaj, szépen hidratál és egyáltalán nem okoz pattanásokat, ami nálam ritka, az érzékeny bőrömmel szépen működik, nem csípi. DE! csak akkor teszem az arcomra, ha a barátom nem alszik nálam(😂), mert annyira büdös, hogy szinte fáj. Elhasználom, mert szép bőrt eredményez, de a szaga miatt nem veszem újra, az biztos.