BrittaCooper

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2019. október 29.

Nekem bejön. Az első pár használatnál annyi festéket vett fel, hogy nehéz volt vele dolgozni, de nem tudom, ti hogy vagytok vele, nálam ez az összes spirálnál így volt, pedig több tucatnyit próbáltam már. Egy rétegben is gyönyörű pillákat csinál, könnyű használni, és vízálló. <3 Rettenetes karikák vannak a szemem alatt, amikbe ha egy nem jó szempillaspirál lepereg, és belül, milliószor rosszabbá teheti, ennél még nem tapasztaltam ezt, szépen tartja magát, pedig már egy éve használom. Nehéz lemosni, de nekem megéri, hogy cserébe egész nap tart. :D

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő
2019. október 2.

A világ legjobb tusfürdője. Az én normál bőrömnek tökéletes, kis mennyiség is elég belőle. Bár nem mondom, hogy jól habzik, kis vízzel kellemesen el lehet oszlatni a bőrön, a kis gyöngyöcskék nagyon jól esnek, kicsi hámlasztják a bőrömet, és hamar feloldódnak. A legeslegnagyobb pluszpont az illata, ez az egyetlen tusfőrdő, (pedig 100at próbáltam) aminek még másnap reggel is érzem az illatát. Mennyei.

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2019. augusztus 13.

Hihetetlen! Nem vagyok parfümszakértő, és nem tudnám pontosan elemezni a fejillatkor és a leszáradáskor érezetteket, annyit tudok csak, hogy mindegyik fantasztikus, tökéletes összhangban van a bőrömmel, és kicsit sem émelyítő. Isteni cappucino illata van kifújáskor, pont olyan lágyan, amennyire kell, majd keveredik a karamell a virágillattal az én bőrömön. Nem mellesleg nagyon tartós. 100ml hatezer forintért egyáltalán nem sok, ennyi adaggal egy évig elleszek. Engem pedig nem érdekel, hogy tucat vagy celeb illat, meg kell mondjam, hogy a top 5 parfümöm között van emellett a Katy Perry Meow és a Beyonce Heat Rush is. Mesés alkotás.