BrittaCooper

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam
2021. április 16.

Nem fűztem hozzá sok reményt amikor megvásároltam, ám pozitívan csalódtam. Nemcsak hidratálóként állja meg a helyét, (amit brutál cserepes igénybevett, néhány nappal ezelőtt leforrázott és kihólyagosodottan próbáltam, mert így semmilyen rúzst nem tudtam használni rá) de a gyönyörű pinkes színével még rúzsként is tökéletes hétköznapra, meg akár alkalomra is. Tartósságot nem ígér, de nálam még egy étkezést is kibírt. :) Betárazni nem fogok belőle, mert azért hamar megromlanak az ilyen termékek, de ha nem vonja ki addigra a Catrice, mire ez elfogy, akkor újraveszem. :)

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. június 18.

Első véleményem az, hogy jó, tetszik. Megfelelően habzik, könnyen lehet vele dolgozni, leöblíteni, jó az illata is és nem viszket a fejbőröm. Leöblítés után kissé furcsa állagú volt a hajam, utána balzsamoztam, ahogy szoktam és nem volt semmi baj. Egyenlőre a hajam is bírja, nem zsírosodik, de még updatelek, mert nálam akármilyen sampont is veszek, az első használatkor megváltásnak tűnik,a későbbi használatoknál pedig zuhanórepülés következik be a hatást illetően.

Guess Dare

Guess Dare
2020. június 9.

Nem igazán a szívem csücskei a citrusos illatok, jobban preferálom a virágos, gyümölcsös édesebb illatokat, viszont ez a parfüm mennyei. Sok értékelést olvastam róla, és pont emiatt vettem meg vakon, hogy sokan hivatkoztak rá úgy, hogy imádják, pedig nem hívei a citrusos illatoknak. A fejillata kissé erős, ijesztő lehet, de olyan gyönyörűen lecseng, egy mámorítóan fincsi virágos költeménnyé, hogy nem találok szavakat. Megvan a nyári parfümöm, az ára is kedvező,100ml 5000 forint volt kb. Tartós, könnyen viselhető, nem tolakodó és émelyítő. Akik velem egyetemben nem a citrusos parfümök szerelmesei, érdemes tenni vele egy próbát. :)