brizsitte

Regisztráció dátuma: 2021. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bali Body Ultra Dark Self Tanning Mousse

Bali Body Ultra Dark Self Tanning Mousse
2021. május 28.

Csomagban rendeltem, ezen a terméken kívül a felvitelhez ajánlott kesztyű és az arcra használható barnító víz volt a csomag tartalma, így 66 Euro (24-25 ezer Forint) lett a végösszeg, ha csak ezt a terméket rendeltem volna, akkor 30 Euro (kb. 11 ezer Forint), ha veszek mellé kesztyűt, akkor azt 11 Euroért ajánlják fel, amúgy a kesztyű önmagában 14 Euroba kerül.

Egyelőre barátkozom vele, sajnos nem tartottam be az ajánlottakat és tusolás után egyből magamra kentem, hát olyan is lett a végeredmény... A könyököm, térdem, ujjperceim durván csúnya okkersárgák lettek, a bokáim szintén, felvitelt követően nem igazán vártam a száradással (jó, ha 5 percet) és bele ugrottam egy bő pólóba, ennek eredményeképp a póló felszívta a barnítót, így inkább az barnult és nem a testem, a tenyeremet meg nem is részletezném. Szóval mindent elrontottam, amit el lehetett. Nem tudom a kesztyű nélkül hogyan lehet szépen, egyenletesen felvinni, mindenesetre én semmiképp sem próbálkoznék vele, arcra szintén nem kenném. Kicsit túltoltam, egy nyomásnyi adag szerintem elég lesz egy teljes lábra. Egyébként ahol sikerült a kenés, a karomon és a lábaimon, nagyon szép, tényleg napbarnított színt adott a termék, a 4. napon kezdett nálam látványosan kopni, egyenletesen és nem foltosan. Most várom, hogy teljesen kikopjon a színe és újra nekiveselkedem, ezúttal alaposabb előkészületekkel.

Tapasztalatok, tanulság:
- mindenképp szükséges bőrradírozni előtte,
- a szárazabb részeket (könyök, térd, lábfej, kézfej, stb.) hidratálni szükséges (ki fogom próbálni hogyan viselkedik a termék, ha teljes hidratálás után viszem fel),
- nem kell az adagolást túlozni, testrészenként bőven elég egy pumpálásnyi,
- kézfej, lábfej maradjon utoljára, a kesztyűben maradt maradékkal kenve,
- kézmosás, miután végeztem,
- várni a száradással.

Szerintem szép hatást lehet vele elérni, ha rászánjuk az időt és gondosan visszük fel a habot. Végre, végre, végre barna lett a lábszáram is, amit eddig sem a szolárium, sem a napfény nem tudott produkálni. Kíváncsi vagyok más márka önbarnítói hogyan viselkednek, összességében szerintem mindenképpen kiváló megoldás, ha fehér, nehezen barnuló bőröd van vagy egyszerűen nem szeretnéd a bőrödet kitenni a sugárzások okozta káros hatásoknak, de vágysz a barna színre.

Bali Body Face Tan Water

Bali Body Face Tan Water
2021. május 28.

Az első önbarnító termékcsalád egyik tagja, amit elkezdtem használni. Hááát... Ugyan nincs összehasonlítási alapom, de kicsit csalódott vagyok. Irritációt nem okoz, igazán büdösnek sem mondanám, szoláriumozást is követ tipikus illat/szag, nem mondanám zavaróbbnak, viszont nem hozza az ígért "ragyogó nyári barnaságot". Sajnos fehér bőröm van, szerencsére nehezen égek le, ellenben nehezen is barnulok. Eddig kétnaponta használom, hol este, hol reggel kenem át vele az arcomat, nyakamat, dekoltázsomat. Azt se mondanám, hogy túlzásba lehet vinni a mennyiséget, 3-4 pumpálásnyit használok alkalmanként, ugyanazt a színt adja, amit az első használatos 2 nyomásnyi adag. Én nem lettem tőle sárga, kellemes, egészséges barna árnyalatot adott az arcomnak, de ennél erősebb hatásra számítottam. Nekem a vattakorongos eloszlatás nem jött be, már kézzel viszem fel, persze utána egyből kézmosás. Tapasztalataim szerint teljesen mindegy, hogy hidratálás előtt vagy után használom. Szerintem annyira nagy trükközés nem kell a használatához, mint a teljes testes barnító hab felvitelekor. Mindenesetre más márkák teljesítményére is kíváncsi vagyok, így egyelőre ezt most nem fogom újra rendelni.

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2021. április 21.

Mióta izzadásgátlót használok, azóta márkáról márkára, stiftről dezodorra, aztán golyósra, aztán alumíniummentesre, mindenmentesre, majd már illatmentesre is ugrálgattam, szóval szerintem lassan mindent kirpóbáltam az összes kiszerelésben, illetve árfekvésben. És elegem lett. A dezodortól megfulladtam, a golyós nem száradt, az ilyen-olyan mentes nem használt, stb... Pedig nem vagyok túlizzadós fajta, de izzadok, hát na, egészségesen működik a szervezetem, ahhoz az izzadás is hozzá tartozik, nem? Úgy gondolom, semmivel nem rohangálok többet, mint nőtársaim, hétköznapi életet élek, dolgozom, teszek-veszek, busz után vagy éppen vonat után szaladok, jövök-megyek, tehát az izzadásgátlómnak nem kell extrém körülmények között teljesítenie. Alapvetően nincsenek túlzott elvárásaim egy ilyen termékkel szemben: ne legyek büdös és ne fogja be a fehér felsőimet. Na, kérem, hát én ettől büdös sem vagyok és a ruháimat sem bántja. Meg a pénztárcámat sem. 1.300 forintért veszem a 2 darabos csomagot a DM-ben. U. I.: annyira erős illata nincs, hogy piszkálja a parfümömet. Azért ez mégsem egy parfümdezodor.