BSzilvike27

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2020. március 22.

Meglepődve olvasom a vèlemènyeket. Nekem 3 hajmosás után helyretette a fejbőrömet. Nincsenek leragadt plakkok a fejemen, nem viszket váladèkozik ,nincs semmifèle irritáció ès egy darab korpa sem. Nem olcsó de nekem mindent megèrt újra fogom venni. Annyit tudni kell hogy szaunamesterkènt is dolgozom ami azt jelenti hogy nem kevès percet töltök el 90-100 fokban előszőr azt hittem az izzadás által fázik meg a fejbőröm de sajnos ez több volt annál. Szìvből ajánlom legalább kipròbálásra.

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk
2019. október 10.

Én imádtam! A szokásos arctisztítás után ma használtam először. Már mikor feltettem éreztem hogy ez jó lesz. Jó az illata, ára nagyon kedvező. Feltöltötte az arcom,puha lett, sőt továbbmegyek úgy vettem èszre hogy a szemem alatti karikák is halványodtak. Miután leszedtem a maradék krémet bemasszíroztam, amiből még a zacsiban is bősègesen maradt. Egyszerűen szupi! Fogok még venni biztosan!

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes
2019. október 10.

Pár maszkon már túl vagyok de szerintem ez a termék kritikán aluli. Persze ez egyèni vèlemény. Feltettem a maszkot, kivártam a szükséges időt majd amikor leszedtem kb. az arcom letépte.Nem lett puha a bőröm,annyira ragacsos hogy elviselhetetlen és még utána is nagyon nehéz eltüntetni a bőrömről. Illata semmi extra. Felesleges pènzkidobás ennél az összes Balea maszk jobb. Nem ajánlom!