btimi

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal
2016. január 20.

Szomorú vagyok, mert nagy reményeket fűztem ehhez krémhez, mégis csalódtam. Már 1-2 éve csak natúr kozmetikumokat használok, de a Happy Skin termékeket eddig még nem próbáltam. Sajnos ez a krém nem győzött meg. A kezem még szárazabb, mint a használata előtt, pedig a hölgy a boltban aki a márka képviselője volt, váltig állította, hogy csodaszer. Nos, nekem semmit sem segített a száraz bőrömön, sőt... az ára pedig irreális a teljesítményhez képest. Nem akarok általánosítani, így a többi terméküket is ki fogom próbálni, hátha. Egy biztos, ezt nem fogom újravenni.

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém
2015. szeptember 1.

Szerintem csodás ez a krém! Az első, ami igazán bevált. A bőröm szinte azonnal beszívja, és egész nap jól hidratált marad. Az illata kellemes, szolid. Egészen biztosan újra fogom venni. :)

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon
2015. július 8.

Nekem elég "problémás" a hajam, de ezt a sampont nagyon szereti. Már az első mosás után láttam a különbséget, pedig általában idő kell hozzá, hogy bármit is megszokjon. Fényes és nem töredezett 2-3 napig bírja mosás nélkül, ami nálam nagy szó! A jojobás balzsammal használom, nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!