BTimi88

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2017. április 4.

Egy igazán nőies illat. Sajnalom,hogy az oriflame lekoppintotta,mert így nagyon sok nő nem tudja úgy értékelni, ahogy megérdemelné. Úgy gondolom ehhez az illathoz meg kell érni. Kimondottan egy elegáns, nagyon tartós tavaszi illat,amit a hétköznapokban nem is igazán tudok elképzelni. Három éve megvan már. Ajándékba kaptam. Elejében nem is tetszett az illata,mert kicsit nagymamásnak tartottam,de az idő múlásával,ahogy én is változtam az illata is változott számomra. Szeretem, de valamiért csak tavasszal és nyáron szoktam ehhez nyúlni.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2017. április 4.

Csak folyékony aranynak hívom. :) nagyon szép lesz tőle a hajam. Puha,fényes. Egy olyan termék,ami számomra nélkülözhetetlen. Eddig lakmét hasznaltam,azt hittem attól jobb nincs, de van. Az adagolása tényleg kicsit macerás,de ezt a hibát elnezem a hatása miatt. :) olvastam lentebb,hogy valakinek zsírositja a haját vasalás után. Én nem tapasztaltam. Az én hajam csak szívja magába,imádja. Az illata is tökéletes es tartós.

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék
2016. december 12.

Nem a legolcsóbb termék, de maximálisan megéri. Macadamiat használtam eddig, de semmit nem ért és még drágább is. Ebben az időben a hajam nagyon rossz állapotban van, száraz és nagyon szét áll, töredezett. A pára is nagyon rossz hatással van rá. Reggelente bekenem vele és szép fényes egész nap, anelkül, hogy elnehezítené.