Bubimaya

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Image Skincare Vital C Hydrating Facial Oil

Image Skincare Vital C Hydrating Facial Oil
2016. július 4.

Image termékeket használok, pontosabban az egész Vital C palettát, tökéletesen megvagyok elégedve a termékcsaláddal, aki ismeri a márkát az tudja, hogy megéri az árát és luxus termék.
Viszont ez az egyetlen terméke, amelyet nem szereti a bőröm, ugyan könnyű olaj, de nem érzem a magaménak, így fel is tettem egy kb 2szer használt 30ml eladásra, mivel az Image termékekkel megvagyok elégedve , ettől függetlenül jár az 5x, szárazabb bőrre valószmuleg kiváló.

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2015. december 7.

Legies konnyu alapozo.Nem problrmas bornek tokeletes. Pattanasokat nem fedi. Frissebb udebb lesz tole az arc
.nincs maszk hatas.szep egyenletes borkepet ad. Suetintem meg taplal is :) ha megviselt az arcom vagy kijon valami pattanas konnyebben helyre jon az arcom :) orok szerelem

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2015. december 5.

Ez a nagybetűs NŐ illata. Elegáns, sexy, szenvedélyes...Szigorútan elegáns, nőies viseletet követel meg. Intelligens illat. Egész nap tartós, még zuhanyzás után is érzem magamon, sőt termálfürdőben ülve is :D imádom :** pedig egy vagányabb , sportos csajszi vagyok :) igy ezt a parfümöt csak kivételes alkalmakkor használom, megadom a módját, szimpla hétköznapi viselet kevés hozzá :)) Mindig szemezek az Omnia Corallal is a boltban, de mindig ez kerül a kosárba, nem engednem meg, hogy ne legyen itthon kéznél éppen mikor nagy szukseg lenne rá :DD