bubukám:D

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Terra Naturi Kajal Szemceruza

Terra Naturi Kajal Szemceruza
2012. augusztus 6.

Végre találtam valami igazán jót! :)
Sötétkék van meg, de beszerzek belőle minden színt! :D Tök jól tart, az állaga ideális, ezért szép vékony vonalat is húzhatok vele. A színével is maximálisan elégedett vagyok, nem beszélve a természetes összetételről és az annál is kiválóbb árról! Csúcsszupi termék! :D

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2012. augusztus 6.

Feketét használtam belőle, de alig vártam, hogy közben találjak valami jobbat, mert ez a termék nálam nem jött be. Nem tetszett, hogy szinte már masszaszerű az állaga, és emiatt eléggé nehézkes vele szép vékony vonalat húzni, hegyezéskor is teljesen szétkenődött, mindent összemaszatolt. Egyáltalán nem maradt fenn, mire kettőt pislogtam, már fekete karikáim voltak tőle. Ráadásul még télen, és kora tavasszal használtam, bele sem merek gondolni milyen lenne most! :S
Egyetlen pozitívumot tudok kiemelni: erőteljes, drámaian fekete színe van, de erre gondolom a massza állag is rásegít. Szerencsére azóta megtaláltam az igazit! :)

Alexandersalz Himalája Sószappan

Alexandersalz Himalája Sószappan
2012. augusztus 6.

Szoktam sminkelni, de nem naponta, és natúrkozmetikumokat használok, lehetőleg parfümmenteset, hogy minél kevésbé irritálja a bőrömet a vakolat. A lényeg, hogy amint hazaérek azonnal lemosom a sminket, és aztán jöhet egy sószappanos fertőtlenítés, hogy megelőzzem a bajt! :)