BubuMaczko

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Harangvölgyi HydroCare Cleanser

Harangvölgyi HydroCare Cleanser
2015. december 15.

A szalonban voltam kozmetikai kezelésen, ott vettem ezt az arcmosót és hozzá a szérumot.
Mindkettőről állították, hogy többek között illatanyagmentes. Én bajom, hogy nem néztem meg ott helyben az összetevőket, csak itthon, és persze ott a parfüm is köztük. Meg többféle alkohol, ami számomra nem fér bele egy arcmosóba. Nem hogy nem hidratál, hanem teljesen kiszárítja az amúgy kombinált bőröm. Először kicserepesedett, most hogy abbahagytam, túlkompenzál a bőröm, és tiszta pattanás.
A férjem használja azóta, hátha neki beválik, kevésbé érzékeny a bőre, és életében először szólt le egy kozmetikumot, mégpedig a szaga miatt.
Ha ehhez még azt is hozzáveszem, mennyibe került (plusz mennyi idő lesz, míg kiheveri a bőröm), eléggé felháborító ez egy ekkora névtől.

Harangvölgyi HydroCare Serum

Harangvölgyi HydroCare Serum
2015. december 15.

A szalonban voltam kozmetikai kezelésen, ott vettem ezt a szérumot.
Olyan lelkes voltam, hogy végre egy olyan szérumot találtam, ami nem olajos alapú, hogy elkezdtem használni, hátha. Vásároltam arcmosót és szérumot is. Mindkettőről állították, hogy többek között illatanyagmentes. Én bajom, hogy nem néztem meg ott helyben az összetevőket, csak itthon, és persze ott a parfüm is köztük. Meg többféle alkohol, ami számomra nem fér bele egy arcmosóba, vagy szérumba. Nem hogy nem hidratál, hanem teljesen kiszárítja az amúgy kombinált bőröm. Először kicserepesedett, most hogy abbahagytam, túlkompenzál a bőröm, és tiszta pattanás.

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet
2015. július 1.

Én leginkább az édes illatokat kedvelem, eddig talán ez az egy kivétel a citrusos termékek közül, amit szeretek. Szerintem a menta illata miatt. Így, nyáron nagyon jól esik egy kis könnyed, hűvös fürdő, utána pedig ez a sorbet.
A kásás állagot aki megszokhatta, annak ez nem újdonság, és ez a sorbet különösen hűsít, ami ebben a párában és melegben külön jól esik. A bőröm mattítja, amit külön szeretek benne

2 ÖSSZETEVŐ