Bucanka

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2015. április 15.

Nos....Nem,Nem,Nem és Nem! Megint csak eladják ilyen kamu dumával ezt az alapozót.. Nem hogy jobb, rosszabb lett a bőröm tőle! Amikor az ujjamra nyomom, jónak tűnik az állaga...de aztán jön a rémes valóság..Kicsit púderesre szárad, tök beleül a pórusba és a szem alatti barázdába..Látszik, hogy alapozó van rajtam...a fedése nem olyan rossz..de mit ér, ha kopik és tényleg látszik az alapozás...Akartam venni a Bourjois alapozóm mellé (amit imádok) egy másikat, azért mert a Bourjoisban nincs fényszűrő és nekem sajnos szükségem van rá. De csalódtam...ennyi erővel Miss Sportyt is vehettem volna ez olyan szintű ez a Maybelline...nem éri meg az árát.

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System
2014. január 28.

Tegnap írtam hogy átveszem a kis matricáimat. :) 14 db van ugye a dobozban, és egy tasakban van 2 db matrica (hosszú felülre, rövidebb alulra). Tudom, hogy azt mondtam, hogy majd ha végigcsináltam, akkor fogok írni, de muszáj megosszam az eddigieket! Én nem nagyon hittem benne megmondom őszintén, még a youtube-os videok, és a blogos képek ellenére sem, de hát gyerekek ez tényleg csinálja a dolgát! Tegnap estre raktam fel az elsőt (ugye 30 percre)..Az első 10 perc után kezdtem érezni, enyhe nyilaló érzést/ebből következtettem, hogy tényleg hat a cucc/. Ici-picit érzékenység jött elő, de azt gondolom ki lehet bírni..és különben is a szépségért meg kell szenvedni! ::D Már tegnap este láttam hogy a sárgás részeket halványitotta picit, azonban a szemfognál még nem igazán. Aztán most reggel is felraktam. És azt kell mondjam, hogy már most látom a különbséget! Nem gondoltam volna..persze még nem szembetűnő annyira, hogy úristen..de ezek után majd kíváncsi leszek mi lesz ha végigcsináltam! Lefotóztam honnan indultam és lefotózom majd mi lett a végeredmény és igyekszem valahogy megmutatni nektek!!! ;) De én már most elégedett vagyok, mert LÁTOM hogy csinálja! :D :D :D

Astor Skin Match Alapozó

Astor Skin Match Alapozó
2013. október 16.

Szerintem nagyon jó kis alapozó, megéri az árát. Nem érzem azt, hogy fulladna a bőröm, nagyon könnyű textúrájú, nem lesz mitteszeres, ragyás tőle a bőröm. Ezt minden nap tudom használni bátran. És pont ilyet kerestem. Buliba viszont a strapabíró Max Factor Lasting Performance-t használom, mert szilikon van benne, ezért iszonyat jól fed!

Update: Már a 4. üveggel fogyasztom..nálam ez már csúcs, sosem vettem ennyi üveggel még egy tipusú alapozóból sem.. és hogy miért: Állag: Géles, Tartósság: 5-6 órát simán/kicsit utána kell púderezni a T-zónában/ Fedés: szépen egyenletesen, nem maszkszerűen fed, gondolom a gél állagnak megfelelően. Alleriga: és amiért a leginkább őt választom, az azért van, mert egyáltalán nem csap ki, pedig baromi problémás a bőröm, ha valami nem tetszik neki rögtön mitteszeresedik meg viszket, de ettől nem.. Szóval ajánlom nagyon!!! :) :)