Buci86

Regisztráció dátuma: 2019. november 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. november 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. január 23.

A gyerekorvos írta fel mindig az újszülötteknek. Borzasztóan használhatatlan. Az állaga szörnyű, érzésre nem tisztít semmit. A csomagolása nem praktikus, mert miközben a kezedben az újszülött nehéz kinyomni a flakonból a krémet. Később azt csináltam, hogy felolvasztottam lábasban vízzel és azt töltöttem bele egy pumpás adagolóba. Így kényelmesebb volt a használata, de még így sem nyerte el a tetszésemet. Sokkal jobb bio alternatívák vannak újszülötteknek. Magamon nem próbáltam, így felnőtt vonatkozásában a használati értékéről nem tudok nyilatkozni.

Cosrx One Step Moisture Up Pad

Cosrx One Step Moisture Up Pad
2020. január 20.

Szépen tisztít és hidratál. Szeretem, mert egyszerű, hogy csak kiveszek egy korongot és már lehet is vele átmenni az arcon. Az illata olyan semmilyen. A korongok megfelelően nedvesítettek, nem száradnak ki. A csomagolásán a bajuszos pasi vicces. Az ára magyar oldalon borsosabb, mint az itt feltüntetett. Következőleg lehet megkeresem külföldi oldalon, hogy onnan rendeljek.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. november 12.

Legjobb ajakápoló! Nem szárít hosszú használat után sem. Az íze nem a legjobb, így a gyerekeim nem kedvelik.