bujdosokyra

Regisztráció dátuma: 2015. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon
2020. február 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Tényleg puhább és könnyebben kifésülhető tőle a haj. Valamint (az előző l'oréallal összehasonlítva) sokkal kevesebb hajszál jön ki. Újra szerettem volna venni, de nem találtam a dm-ben. Remelem gyártják még. :)

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2020. január 26.

Kérdés nélkül a legjobb hajápoló, amit valaha használtam. Eleinte törölközőszáraz hajra kentem fel majdnem hajtőig, majd 15 perc után kiöblítettem és könnyen fésülhető, puha hajat kaptam.
HAIR HACK: Most meg a hajad szokásos módon. Dörzsölj el a tenyeredben kb 2 borsószemnyi hajápolót, majd törölközőszáraz, kiférült hajra kend fel és NE ÖBLÍTSD KI. Az eredmény nagyon puha, fényes haj. Nem kell több olajat, hajvégápolót rátenni, valamint a hajvasalás után tovább egyenes marad a haj.
Így nagyon sokáig elég és eredményes a hajápolás! :)

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2019. június 7.

Az itteni véleményeknek köszönhetően próba-cseresznye alapon Aliról rendeltem. Semmi tájékoztatót nem kaptam hozzá, úgyhogy egy gondolomnyit tettem a samponomba. Eleinte kicsit viszketett, kiszáradt tőle a fejbőröm, higítottam rajta és minden rendben lett. Nem tapasztaltam, hogy gyorsabban nőne az alapból eléggé lassan növő hajam, de kb 2-3 hónap után arra lettem figyelmes, hogy tele vagyok 3-5 centis hajszálakkal, valamit a hajvonalamon növésnek indultak a babahajaim. Nagyon gyakran formázom a hajam - általában hajvasaló fésűvel- és azt vettem észre, hogy bár továbbra is száraz a hajam, de mintha kevesebb törött szálat látnék, mint korábban. Most 2 hetet pihentettem, de már megérkezett az új üveg. Várom, hogy Update-eljek. :)