BukiAndi

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. szeptember 1.

Semmit, de tényleg semmit nem csinált a bőrömmel. Se nem mattít, se a pórusaimmal se a pattanásokkal nem tudott mit kezdeni. Soha nem volt még ennyire semmitmondó kozmetikai cuccom

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot
2017. augusztus 26.

Gyerekek ez konkrètan büdös. Az összes verzióját vègigszimatoltam, ezt találtam a legkevésbé taszítónak. Tènyleg nehezen szárad. A hatèkonyságától nem estem hasra, meg úgy unblock az egèsz deótól sem. Egyedül amit èrtèkelni tudok az az, hogy nem hagy foltot. Biztos hogy nem veszem újra.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. július 6.

Évekig használtam minden egyes este, aztán az egyik reggel iszonyatosan piros, bedagadt szemekkel ébredtem. Nem mertem emberek közé menni, napszemüvegben elsunnyogtam az orvosig abban a reményben, hogy láthatatlan vagyok. A diagnózis allergiás reakció. 4 nap aloe verával valò kenegetés után a duzzanat csökkent, majd 2 hétig hámlott a szemkörnyékem elég durván. Meg sem fordult a fejemben, hogy a micellás víztől lehet. Amikor újra sminkelhető állapotba kerültem, a lemosás alkalmával gyanútlanul ismét a micellás vízhez nyúltam. Másnap reggelre ismèt ugyan ezek a tünetek jelentkeztek. Itt már világossá vált hogy mi a bűnös, de akkor még azt hittem hogy csak a márkával lesznek bajok. Adtam egy harmadik esélyt a kapcsolatunknak, de váltottam az Alverde bio verziòjára. Nem jött be, harmadszorra is bedagadt a szemem. Soha többet micellás víz. Amíg használtam sem voltam túlzottan oda érte, sosem hozta le maradéktalanul a tust és a spirált.