Burberryfan

Regisztráció dátuma: 2020. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Dermax Illatmentes Tusfürdő

Dermax Illatmentes Tusfürdő
2021. március 12.

Pár hónapja használom ezt a tusfürdőt,nem irritál és nem szárítja a bőröm! Elsősorban azért vettem meg mert nem tartalmaz illatanyagot amikre allergiás vagyok,és az ekcémámon sem ront! Ennek ellenére számomra negatívumként szolgál,hogy abszolút nem habzik bármennyit használok belőle,így nem túl gazdaságos! Ár érték arányban jó,de most majd inkább Bioderma és Uriage termékekkel próbálkozom! Összességében nem rossz termék,de nem is a legjobb!

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+
2021. március 12.

Én elsősorban ekcémára vettem,a patikus ajánlása után. Sajnos az ekcémámon nem segített,sőt még inkább belobbant tőle! Aztán félre tettem...1-2hónapig hanyagoltam,aztán kipróbáltam az arcomra,ahol szintén teli voltam száraz foltokkal a szemem körül és a számnál is..És milyen jól tettem,hogy kipróbáltam! Számomra tökéletes arckrém! Azóta nem száraz az arcom,és a pattanásaimból is jóval kevesebb lett! Ha valaki száraz bőrre keres arcápolót,nyugodt szívvel ajánlom. Csodákat tesz! Sajnos csak az 50+SPF volt a patikában amikor én vásároltam..én ennek inkább nyáron látom értelmét. Az utánpótlás ugyan ebből a fényvédő nélküli lesz! Én imádom,és biztosan újra veszem!😊

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2021. március 12.

Rettenet...Tévébe 15 percenként ezt nyomatják..semmirevaló! 1 éve küzdök ekcémás bőrproblémával,eddig ez volt a legrosszabb krém amit kipróbáltam! Nekem a szám is nagyon berepedezik az ekcémától,felkentem és még roszabb lett! Kezeimen a viszketést sem enyhíti! Én ekcémára nem ajánlom senkinek! Inkább valami mást próbáljatok ki!