Burgonyacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Long 4 Lashes by Oceanic Erősítő Fekete Szempillaspirál

Long 4 Lashes by Oceanic Erősítő Fekete Szempillaspirál
2017. szeptember 7.

Az adott márka szempillanövesztő szérumjával egyidejűleg rendeltem meg. Hétköznapra teljesen jó kis spirál, ami szép feketévé varázsolja a szempillákat, és szépen szétválasztja azokat. Dúsító és hosszabbító hatása (mármint kinézetre) egyáltalán nincs, tehát aki műszempilla hatást szeretne elérni, semmiképp se ezzel a termékkel próbálkozzon. Felkenés után kicsit lassan szárad a festék, így ügyelni kell arra, hogy nehogy rákenődjön a szemhéjunkra. A tartóssága és a lemosás nehézsége is közepes szintű.

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2017. augusztus 10.

A szaga nem valami kellemes. Mivel az egész hajra használva nagyon zsírosodott tőle a hajam, és amúgy háromszori samponozással sem bírtam kimosni, így már csak hajmosás előtt kb. 1 órával a hajvégekre kenem fel. A töredezett, száraz végeknek nagyon jót tesz. A pipettás használat nem jött be. Én a tenyerembe szoktam önteni belőle, aztán kenem fel a hajamra. Bár mostanában nem hennával festem a hajam, a vegyszerrel kezelt hajon is remek eredményt tud felmutatni.

Lee Stafford Spray Shine

Lee Stafford Spray Shine
2017. augusztus 10.

Mennyei (szerintem szantál) illata van. A hajat valóban szép fényessé teszi, de nekem pl. el is nehezítette, kicsit zsíros hatásúvá tette. A hajcsavaróval belőtt göndör fürtök kissé kilógtak. Mindezek ellenére néha-néha használom, mert kiegyenesített hajon szép hatást kelt.