Burgundy.Dahlia

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Katy Perry's Mad Love Parfum Deodorant

Katy Perry's Mad Love Parfum Deodorant
2021. február 11.

A parfüm mellé vettem meg, hogy ne a gömblombikot cipeljem magammal, ha nap közben fel akarom frissíteni az illatot. A parfüm rajtam inkább epres, a kókuszt kevésbé érzem, ezen viszont a kókusz a domináns. A tartóssága sajnos elég rossz, ellentétben a Mad love edt- jével, abból az edt t jobban is szerettem, mint a parfümöt. Újravenni az edp- t fogom, ez jó lesz elfújkálni. A tartóssága miatt vonok le egy csillagot (mert amúgy az illata finom), de ebben az árkategóriában nem is kellett volna mást várnom.

Katy Perry Mad Love EDP

Katy Perry Mad Love EDP
2021. február 11.

A Mad Potion volt az első Katy parfümöm, ezt csak úgy kipróbáltam, mert tetszett az üvege. Nagyon jó illat, közepesen tartós, epres, kókuszos, krémes. Megvan Ariana Sweet like candyje is, ahhoz tudnám hasonlítani, de abban nincs kókusz, és kicsit savanykásabb, de hasonló vonalon mozognak. Nyáron szeretem fújkálni.

Katy Perry Meow

Katy Perry Meow
2021. február 11.

Amikor kifújom, finom illata van, cukros, vaníliás, vattacukros, de fél óra múlva rajtam semmi sem érződik. A Purral meg vele is így jártam, nem is értem, mert Katy összes többi illata nagyon tartós rajtam. Ami fura, mert sokan írják, hogy a két cica tartósabb, mint az énekesnő többi illata... újravenni biztos nem fogom, elfújkálom, de az üvegeik annyira helyesek, hogy dekorációnak is jók. Amiatt, és az amúgy jó illata miatt kap 3 csillagot, a tartóssága alapján részemről nulla lenne.