Butterfly24

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. február 8.

Az egyik legjobb körömlakk, nagyon szépen fed és viszonylag tartós is. Persze mint általában minden lakkra, erre is igaz, hogy ha kicsit beszárad akkor már használhatatlan.

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel
2017. február 7.

Egyszerűen imádom. *.* Rengeteg hajápoló sprayt próbáltam már, de egyik sem ér fel ennek a hatásával. Vékonyszálú, ritkás, melírozott szőkésbarna hajam van, gyakran töredezett a vége, a hajszárítás is sokszor megviseli. Viszont ha ráfújom ezt a sprayt eszméletlen puha lesz tőle a hajam. Tökéletesen formázható, nem károsítja annyira sem a hajszárító, sem az egyéb hajformázó kütyük. Én is nyáron vettem, de azóta is ezt használom, egyszerűen tökéletes.

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon
2017. február 7.

Már sok márkát kipróbáltam, de eddig ez a márka, illetve ez a sampon viszi a prímet! Vékonyszálú, lelapuló, inkább ritkás hajam van, ami ráadásul zsírosodásra hajlamos is. Hajmosás után tényleg dúsabbnak tűnik tőle a hajam, kellemes, puha tapintású, nem nehezül el, és nem is zsírosodik olyan hamar. Kicsit tartottam tőle, hogy megszokja a hajam és később már nem lesz ilyen hatása, de már kb 1- másfél éve csak ezt használom és még mindig olyan a hatása, mint az első használatkor. :D Nekem nagyon bevált.