BuZso7

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dr. Kelen Fit Iron

Dr. Kelen Fit Iron
2019. szeptember 4.

Imádom!!!:) A második flakonnál járok, de szerintem lesz ebből harmadik... negyedik is.
A bőrőm érezhetően feszesebb tapintású. Edzések elött kenem be magam a problémás területeken: comb, popsi, csípő, has. Ajánlott utána az alapos kézmosás, mert tényleg "felpezsdíti" a vérkeringést.
Nagyjából negyed óra múlva szokott nálam jelentkezni a melegérzet, de nem zavaró. Pirosodást nem tapasztaltam.

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula
2019. szeptember 4.

Idén március elején elhatároztam, hogy belevágok egy min. 3 hónapos "szépség kapszulás" kúrába, mert szeretném belülről is táplálni a hajamat, bőrömet. Ebből végül 5 hónap lett. Végig ezt a terméket szedtem, az előírásoknak megfelelően. Tapasztalataim: Köröm: erősebbek lettek és gyorsabban nőttek. Bőr: semmi extra változás. Haj: szemben más túlárazott haj vitaminnal, ennél végre tényleg azt láttam, hogy gyorsabban nő a hajam, ill. több baba-hajam is lett. Ár érték szempontjából nem egy rossz választás, de szerintem legközelebb más terméket fogok kipróbálni.

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2019. augusztus 23.

Azért vettem meg a sampont, mert szerettem volna egy egy környezet-tudatos termékre váltani, tetszett, hogy SLS és SLES mentes, valamint állatkísérlet mentes. Tetszett az illata, érződött, hogy nem sajnálták ki belőle a teafaolajat. Pozitívum, hogy könnyen habzik, kellemes az illata, kevésbé zsírosodott tőle a fejbőrőm. Negatívum viszont, hogy néhány használat után nagyon elkezdte szárítani a hajam, nem győzöm balzsammal a hajvégeimet áponi.
Ha elfogy a sampon nem hiszem, hogy újat veszek belőle.