BVick

Regisztráció dátuma: 2024. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2024. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Forever Skin Ránctalanító és Bőrfeszesítő Gép

Forever Skin Ránctalanító és Bőrfeszesítő Gép
2024. március 12.

Tavaly ezt a gépet kértem szülinapomra, mert nagyon zavart, hogy a térdem fölött és a combomon egyre lazább a bőröm. Meg csináltam az előírt kezelés sorozatot és szuper javulást látok, kontúrosabb a combom, a térdemnél is simább, tömörebb a bőr. Ami még plusz előny, hogy van külön arcra való feje, így arckezelést is tudok vele otthon végezni nem kell emiatt kozmetikushoz mennem. Nemrég el kezdtem használni a combom hátsó részén is ahol kezdődő narancsbőröm van. Még nem vagyok a végén, de egész sokat javult, már alig látni a gödröket, szóval eddig azt mondom abszolút érdemes volt rászánni az időt.

BES Silkat R2 Repair Magic Potion Lezáró Krém

BES Silkat R2 Repair Magic Potion Lezáró Krém
2024. február 2.

Pár hónapja használom heti 1x, mert fodrászom javasolta, hogy jót tenne valamilyen keratinos pakolás. Én szebbnek, egészségesebbnek látom tőle a hajamat és az illata is tetszik. Viszont mivel alapvetően olajsampont használok, a kettő együtt néha kicsit sok és gyorsabban zsírosodik a hajam. Ezt a tégelyt el használom, aztán meglátjuk. :)

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon
2024. január 9.

Nagyon jót tett a száraz hajammal, már el használtam pár flakonnal és megszerettem. 3-4 naponta használom, mikor hogy adódik. Imádom a kókuszos illatát, viszont a másik, nem kókuszos verzióról ez nem mondható el, annak a szaga borzalmas... Egyszer mellé nyúltam, azóta nagyon figyelek :)