BViki22

Regisztráció dátuma: 2018. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2019. szeptember 1.

Azért kezdtem el szedni, mert észrevettem, hogy hullik a szempillám. Minden sminklemosásnál 5-10 között, de akkor is hullott, ha napokig nem festettem. Cseréltem sminket, lemosót, mindent, de semmi, és ekkor ajánlották a Biovanne-t. Az első hónapig nem észleltem változást, de aztán egyre jobb lett a helyzet. Most már csak max egy-kettő hullik ki, miután beszedtem a 90 darabot. Ezen kívül viszont nem tapasztaltam nagyon semmit, nem nőtt jobban a hajam, bőröm-körmeim sem lettek szebbek, de szerencsére kellemetlen mellékhatásokat nem tapasztaltam.

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum
2019. március 20.

Bár nem olcsó, de tényleg megéri az árát. A bőröm vízhiányos, hajlamos kiszáradni, és sokszor megesik, hogy ha elkezdem kenni valamivel, előjönnek a pattanások. Itt viszont semmi ilyet nem tapasztaltam! Nagyon imádom, mert gyorsan magamra kenek belőle egy keveset, és nagyon puha lesz az arcbőröm. Nem használom minden nap, heti 2-3 alkalommal, de így is érzem, hogy segített.

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló
2019. március 20.

Ajándékba kaptam, de 3 hónap után még nem használtam belőle túl sokat. Az illatát nagyon szeretem, és az állaga sem rossz. De nekem nem szívódik fel túl gyorsan, sokkal tovább tart, mint például egy Nivea testápoló. Emiatt ritkábban is használom.