bviki93

Regisztráció dátuma: 2016. október 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2017. január 3.

Első száraz samponom, így nincs viszonyítási alapom. Az itteni jó vélemények és a hirtelen fellépő szükség miatt vásároltam meg. Nagyon gyors megoldás kellett, így körbenéztem, aztán ráleltem erre. Az ára elég drága, főleg, hogy hosszú hajra meglehetősen sokat kell fújni belőle, hogy mindenhol eltüntesse a zsírosságot, így valószínű elég hamar el fog fogyni, bár nem tervezem mindig ezt használni, csak ha tényleg nagyon szükség van rá, ugyanis az összetevői azért nem a legszebbek, kicsit elő is hozták nekem a töredezés szörnyű látványát. Viszont tök jó fényt ad a hajnak, és amit ígér, azt valóban teljesíti. Szerintem másnapra még jobban előjön a hatása. Én péntek este használtam, egy kis idő után tényleg egész olyan volt, mintha mosás után 1-2 nappal lettem volna. Szombat reggelre viszont még jobb lett az összkép. Valóban ki lehet vele tolni 1-2 nappal a hajmosást, ezért biztosan újra fogom majd venni, hogy szükség esetén mindig legyen mihez nyúlni! :)

Cien Professional Keratin Repair Sampon

Cien Professional Keratin Repair Sampon
2017. január 3.

Hmm... az itteni sok jó vélemény hatására vettem meg, de egyelőre nem vagyok tőle elájulva. :( Az tény, hogy nagyon szép fényes, puha, könnyű lesz tőle a haj. Viszont a kevés, vékony szálú hajamat a saját maga valójában mutatja meg (tehát abszolút nincs semmi dúsító hatása)... Bár nem is ez az ígérete. Picit hamarabb is zsírosít, mint az előző Alpecin samponom, de legalább nem szárít annyira. Korábban évekig szilikonmentes termékeket használtam a hajamra, de mivel már nem láttam eredményt, ezért tértem át erre. Lehet csak az átállás miatt fura, de egyelőre közepesnél nem tudom jobbra értékelni... :/ pedig akartam.. nagyon :(

Update: Hát, a végére már semmilyen sem volt tőle a hajam.. tartás nélküli, gyorsan zsírosodó.. puha nagyon, fényes, de azon kívül semmi jó hatását nem éreztem már.. úgyhogy lejjebb kell pontoznom.

Alverde Lash Booster

Alverde Lash Booster
2016. november 17.

Még csak 1 hete használom, de én látok egy kis változást! Igyekszem minden éjjel felvinni, az éjszakai koffeines társával együtt. (A tubuson napi 1-2 használatot javasolnak). Sűrűsödést sajnos nem vettem észre, de én úgy látom, hogy 1-2 szál láthatóan hosszabb lett! Viszont ez csak spirálozva látszik, ugyanis a kis plusz növekedés világosabb, de nem gond, mert amúgy is szinte mindig spirálozom a szempilláim! :) Ha szembetűnő változást nem fogok észlelni, akkor levonok majd a csillagok számából, de egyelőre megelőlegezem neki a 4-et! :)