Bviv

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. május 23.

Hát már egyre kevesebbszer nyúlok érte, nem lattam valtozast a használatával. Kozben beszereztem egyéb krémeket is pl pyunkang yul acne cream na hat az mar egy ejszaka utan is latvanyos valtozast ert el. Nem rossz krem egyebkent jo az allaga be is szivodik hamar de amiert hasznalnam arra van jobb krém is.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2021. május 23.

Uncuffed árnyalatban szereztem be mert azt hittem ez lesz az a nude rozsaszines arnyalat amit barmikor felkenhetek, hat nem. De mindenesetre gyonyoru a szin kicsit barnulnom kell hozza hogy ne erezzem ugy hogy elüt az árnyalat az arcomon. Viszont a formulaja engem lekenyerezett, annyira barsonyos mattra szárad hogy az valami eszmeletlen, bizony nagyon folyós mikor applikalja az ember de ha csinalok konturt szajceruzaval engem egyaltalan nem zavar. Több árnyalatban is befogom szerezni.

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick
2021. május 23.

Pillow talk árnyalatban szereztem be, a szájceruzával együtt. Kivancsi voltam mi lehet ez a rúzs ami körül ekkora a felhajtás, és hát én nem csalódtam. Nem termeszetellenesen matt, az árnyalat pedig tényleg csodaszép. Lehet a márkát fizeti meg inkább az ember, de en a márka szerelmese vagyok tehát tudom mennyibe kerül a szenvedélyem..